Jak wykorzystać DARMOWY przekaz?

PRZEZ INTERNET

www.PrzekazyPieniezne.com

W PLACÓWKACH

lista na stronie internetowej

MOBILNIE

m.PrzekazyPieniezne.com

PRZEZ TELEFON

0 207 0992 441

s

Transfer Ekonomiczny na konto złotówkowe to jeden z naszych najpopularniejszych przekazów z Wielkiej Brytanii do Polski. Aktualny koszt transakcji to tylko £0 niezależnie od kwoty, którą wysyłasz. Środki trafiają na konto odbiorcy na drugi dzień roboczy.

Czytaj więcej

Chcesz wykonać szybki i bezpieczny przelew w rozsądnej cenie? Proponujemy transfer Express+, który prześlemy z Wielkiej Brytanii na konto złotówkowe na ten sam badź kolejny dzień roboczy. Opłata to tylko £2.77 niezależnie od przesyłanej kwoty.

Czytaj więcej

Zapomniałeś o urodzinach, imieninach czy zobowiązaniach w Polsce? Twoja rodzina pilnie potrzebuje gotówki? Polecamy przelew „na teraz” w 10 minut z maksymalną kwotą przelewu do 1000 GBP, który wykonasz niezależnie od godzin księgowania banku w Polsce. Opłata to tylko £5.77. Transfer wykonasz z Wielkiej Brytanii do Polski..

Czytaj więcej

Odbiorca nie posiada konta w banku, preferujesz przesłanie gotówki do rąk własnych? Wybierz transfer z Wielkiej Brytanii za 5.00 GBP, który można wypłacić od poniedziałku do piątku, w każdej placówce Poczty Polskiej po 2 h od wykonania transakcji.

Czytaj więcej

Posiadasz konto walutowe w funtach? Chcesz wysłać środki bez przewalutowania? Z Sami Swoi Przekazy Pieniężne możesz zrealizować taki przelew.

Czytaj więcej

Spłacasz kredyt w obcej walucie, inwestujesz w walutę czy po prostu odkładasz na emeryturę w Polsce ? Oferujemy Tobie przelewy w euro lub frankach.

Czytaj więcej
Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.