Zaangażuj się!

Ogólnopolski Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie

Pomysłodawczynią Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie tzw. Albertiany jest Anna Dymna. Pierwsza edycja Festiwalu odbyła się w 2001 roku. Albertiana to wyjątkowe wydarzenie teatralne w którym corocznie bierze udział ponad 1000 osób niepełnosprawnych z całej Polski.

Terapia teatrem pomaga osobom niepełnosprawnym intelektualnie w otwieraniu się na świat, w zdobywaniu wiedzy i ogólnym rozwoju poznawczym. Szczególnie ważne jest to, że teatr daje im radość, spełnienie i poczucie własnej wartości. Każdy aktor marzy, by jego praca, zaangażowanie i wysiłek zostały docenione. Dlatego razem z nami spełnij marzenia laureatów Albertiany i pomóż ufundować nagrody dla każdego z zespołów.

Niepodważalną zaletą zajęć teatralnych jest to, że osoby, które tam przychodzą, mogą czuć się swobodnie, mogą mówić o sobie. Nie czują się skrępowane na zajęciach, mówią, jakie mają marzenia. Dodatkowo uczą się, jak dbać o siebie, jak działać w grupie, jak sprawnie współpracować w zespole i troszczyć się o innych.

Przekaz wspierający terapię teatrem ALBERTIANA wykonasz w naszych 4 punktach kasowych, online lub dzwoniąc na naszą infolinię.
Pamiętaj, że nie ponosisz żadnych kosztów przy wykonywaniu przelewu na rzecz Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie.
Pieniądze trafią bezpośrednio na konto fundacji.


Masz dobre serce i kochasz pomagać? To świetnie bo razem możemy więcej! Powiedz nam kogo Twoim zdaniem powinniśmy jeszcze wesprzeć.

Sami Swoi wspiera Fundację Mimo Wszystko!
Głównym celem Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” jest pomoc dorosłym osobom niepełnosprawnym intelektualnie. Jedną z form wspieraną przez nas jest terapia teatrem.

"Gra, teatr, mogą spełniać funkcję terapeutyczną dla niepełnosprawnych intelektualnie. W naszym teatrze najważniejszy jest aktor, jego uczucia i jego prawda.
Tylko wtedy sztuka potrafi leczyć, dawać siłę i energię"
- mówi Anna Dymna, aktorka i założycielka Fundacji Mimo Wszystko oraz pomysłodawczyni Albertiany.

Albertiana to wyjątkowe wydarzenie teatralne. W ten jeden dzień w roku możemy podziwiać grę aktorską osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Każdy aktor marzy, by jego praca, zaangażowanie i wysiłek zostały docenione. Dlatego razem z nami spełnij marzenia laureatów Albertiany i pomóż ufundować nagrody dla każdego z zespołów.

Akcja trwa od 15.02 do 09.03.2017 r.

Darmowy przekaz ALBERTIANA wykonasz online, telefonicznie oraz w placówkach

Razem z nami spełnij marzenia laureatów Albertiany i pomóż ufundować nagrody dla każdego z zespołów

Do prawidłowego wyświetlenia strony wymagane jest obsługa Java Script. Zalecamy właczenie obsługi Java Script
Do prawidłowego działania naszej strony włącz obsługę Cookies

Drogi Swojaku,

25 maja 2018 w życie weszła regulacja GDPR (General Data Protection Regulation), która zmieniła przepisy o ochronie danych osobowych. Nowa regulacja została przygotowana w taki sposób, aby każda firma, będąca administratorem danych z taką samą starannością dbała o zabezpieczenie posiadanych informacji, a każda osoba, której dane są wiedziała dokładnie, jakie prawa jej przysługują. W Polityce Prywatności znajdziesz wszystkie informacje dotyczące sposobu, w jaki przetwarzamy dane osobowe oraz jakie posiadasz związane z tym prawa.