Dzień Babci i Dzień Dziadka w Sami Swoi! Darmowy przekaz Express+!

Dzień Babci i Dzień Dziadka w Sami Swoi! Darmowy przekaz Express+!

Swojaki! W Wielkiej Brytanii National Grandparents Day obchodzony jest w pierwszą niedzielę października, ale my świętujemy według polskiej tradycji. 21 i 22 stycznia obchodzimy jedno z ważniejszych świąt w roku – Dzień Babci i Dziadka!

W tych trudnych czasach jest niezwykle ważne, aby pamiętać o najbliższych. Wielu z was na pewno nie może spotkać się z ukochanymi, a przesyłki paczek lub prezentów na trasie Wielka Brytania – Polska są bardzo utrudnione lub wręcz niemożliwe. Chcemy wam zatem ułatwić realizację niespodzianki dla dziadków i wywołanie uśmiechu na ich twarzy. Przygotowaliśmy specjalną promocję!

W dniach 21.01-22.01.2021, czyli w Dzień Babci i Dzień Dziadka na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com oraz w aplikacjach mobilnych przekaz EXPRESS+ zrealizujecie za DARMO. Wystarczy, że wpiszecie specjalny kod: DZIADKOWIE.

wyslij przekaz do polski express+

Pobierz aplikację mobilną Sami Swoi na telefon lub tablet z Androidem lub systemem iOS.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Oczywiście, nie zapomnijcie złożyć im życzenia! Zadzwońcie, napiszcie smsa! Dajcie znać, że pamiętacie i troszczycie się o nich! Kochanych dziadków! 🙂

Dzień Babci i Dziadka w Polsce i na świecie

Dzień Babci na dobre zadomowił się w polskiej tradycji w 1964 roku za sprawą kultowego wówczas tygodnika „Kobieta i Życie”. Pomysł podchwyciły i w kolejnych latach rozpropagowały takie tytuły jak „Express Poznański” czy „Express Wieczorny”. W późniejszym czasie pojawił się także zwyczaj obchodzenia Dnia Dziadka.

W innych zakątkach świata również oddaje się hołd naszym kochanym Babciom i Dziadkom, ale w nieco innym czasie. W Rosji świętuje się 15 października. We Francji jest to święto ruchome i obchodzone w pierwszą niedzielę marca, jako rozwinięcie pomysłu na popularną kawę Babci, czyli Café Grand’Mère. W Stanach Zjednoczonych natomiast jest to święto oficjalnie zatwierdzone przez Kongres i prezydenta na pierwszą niedzielę po Święcie Pracy, które obchodzone jest w pierwszy poniedziałek września. A we wspomnianej na wstępie Wielkiej Brytanii, National Grandparents Day wypada w pierwszą niedzielę października.

Warunki promocji:

Promocja dotyczy Przekazów Express+ realizowanych w aplikacji mobilnej Sami Swoi Przekazy Pieniężne oraz na stronie www.przekazypieniezne.com. Specjalny kod zniżkowy DZIADKOWIE można zrealizować jednorazowo. Promocja trwa od 21.01.2021 do 22.01.2021 do końca dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *