Black Weekend+ w Sami Swoi! Szybkie i darmowe przelewy do Polski.

Black Weekend+ w Sami Swoi! Szybkie i darmowe przelewy do Polski.

Sami Swoi Przekazy Pieniężne niniejszym oficjalnie ogłasza, iż rozpoczynający sezon wyprzedażowy na całym świecie legendarny Black Friday, który wypada w tym roku 27 listopada, u nas zostaje przemianowany na Black Weekend+! Działamy także nieszablonowo, więc weekend „przedłużamy” także do poniedziałku – zahaczając o Cyber Monday! Zatem specjalna promocja potrwa, aż do 30 listopada do końca dnia!

Black Friday Weekend+ w aplikacji mobilnej Sami Swoi!

Tak, tak, to nie żart! W Twojej ulubionej sieci przekazów pieniężnych towarzysząca standardowo piątkowemu szaleństwu promocja zostaje przedłużona do poniedziałku. W ten oto sposób „Black Friday” staje się „Black Weekendem+”.

Dzięki temu, aż do wspomnianego poniedziałku, nasi Klienci będą mogli skorzystać z DARMOWYCH PRZEKAZÓW EXPRESS+ w aplikacjach mobilnych Sami Swoi. Przelewy do Polski będziecie mogli wysyłać przez całe 4 dni bez ograniczeń!

Zróbcie listę przekazów do Polski i pobierzcie naszą aplikację mobilną! Promocja Black Weekend+ dotyczy przekazu Express+ w aplikacji mobilnej. Pobierz aplikację na iOS i Android już dzisiaj i wybróbuj przekazy Express+ przez całe 4 dni.

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Dzięki naszej aplikacji kilka prostych ustawień dzieli Cię od wygodniejszych i szybszych realizacji przekazów! Nadawaj przekazy do Polski w 10 sekund! Wypróbuj i wysyłaj ZA DARMO. Swojaki! Pamiętajcie, że jeżeli macie już założone konto na naszej stronie, to do aplikacji zalogujecie się używając tych samych danych! Zobaczcie jak prosto, szybko i bezpiecznie robi się przelewy do Polski w aplikacji:

O co chodzi z Black Friday?

Wielka, ogólnoświatowa wyprzedaż przypadająca rokrocznie na ostatni piątek listopada i mająca początek swojej tradycji w Stanach Zjednoczonych, to czas, w którym kupuje się już gwiazdkowe prezenty, korzystając z największych promocji, jakie pojawiają się w ciągu roku. Jak podaje newsrm.tv, według statista.com, wartość sprzedanych produktów podczas ostatnich Czarnych Piątków w USA systematycznie rośnie. Przeciętny Amerykanin w 2017 r. wydał na zakupach niemal 1000 dolarów, podczas gdy na przykład pięć lat temu – ok. 750.

Black Friday w Polsce

Jak to wygląda w Polsce? Badania, jak np. TNS Kantar, wskazują, że mimo „raczkującej tradycji” świadomość tego zakupowego święta wśród Polaków jest wysoka i wciąż rośnie – w 2018 r. już 87 proc. badanych wiedziało, czym jest Black Friday (wzrost z 75 proc. w roku 2017). Moment ten również nad Wisłą staje się punktem zapalnym rozpoczynającym świąteczną gorączkę zakupów.

W tym dniu wiele firm oferuje procentowe zniżki na swoje produkty. Szczególnie jeśli chodzi o robienie zakupów online, wiele stron będzie kusiło nas specjalnymi promocjami. Bądźcie jednak rozważni i uważajcie na „oszukane” promocje. Przed zakupem warto sprawdzić wcześniejsze ceny. Odkąd Black Friday zrobił się także popularny w Polsce, Internauci często raportują nieuczciwe zagrania sprzedawców. Wiele firm tuż przed promocjami w Czarny Piątek podnosi cenę podstawową produktów. Wtedy obniżka wygląda zachęcająco, ale de facto aż tak dużo nie oszczędzamy.

Sami Swoi od 16 lat prowadzi transparentną politykę cenową i przelewy do Polski we wszystkich naszych kanałach robione są bez ukrytych opłat. Zatem jeśli planujecie w piątek lub weekend zakupy w Polsce np. na Allegro czy w innych sklepach – przekaz Express+ zrobicie całkowicie za darmo po wcześniej znanym kursie. Pamiętajcie także, że od kliku miesięcy trwa nasza akcja darmowych przekazów związana z pandemią, gdzie wprowadziliśmy darmowe przekazy Ekonomiczne na naszej stronie internetowej oraz w aplikacjach mobilnych.

Pobierz aplikację mobilną Sami Swoi i korzystaj z przekazu Express+ przez całe 4 dni całkowicie za darmo!

aplikacja Saami Swoi Android

App store przelewy do Polski z UK

Serdecznie zapraszamy do łapania okazji. Pamiętaj, w Sami Swoi Black Weekend+ trwa aż cztery dni, a przekazy wykonasz TANIO, SZYBKO i BEZPIECZNIE!

*promocja trwa w dniach 27.11.20, 28.11.20, 29.11.20 i 30.11.20. Kanał biorący udział w promocji: Aplikacje mobilne Sami Swoi. Promocja dotyczy DARMOWYCH przekazów Express+.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *