Gwiazdka 2019 za DARMO w Sami Swoi!

Gwiazdka 2019 za DARMO w Sami Swoi!

Planujesz wyjazd na Święta do Polski? Potrzebujesz przesłać pieniądze na zakup prezentów lub chcesz wspomóc rodzinę? Ułatwimy to Wam i pomożemy zaoszczędzić (przynajmniej na tym 😉). Specjalnie dla was przygotowaliśmy świąteczną promocję, która trwa aż 16 dni!

Święta – nie tylko radość, ale też większe wydatki.

Czas Świąt to magiczny okres, jednak wiemy jak potrafi nadszarpnąć domowy budżet wzmożonymi wydatkami. Zakup prezentów lub niespodziewane koszty to niestety nieodzowny element przedświątecznego szaleństwa. Jest to też czas, w którym większość z nas przygotowuje się do wyjazdów, aby odwiedzić i spędzić te kilka dni z rodziną. Warto zatem zaplanować wszystko odpowiednio wcześnie i zabezpieczyć się finansowo w tym okresie. Na pomoc przychodzimy My, czyli Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com. Za pomocą naszych tanich przelewów, sprawnie i bezpiecznie przelejesz pieniądze na polskie konto.

Z życia znamy także sytuacje, kiedy w ostatniej chwili przypadkiem znajdujemy idealny prezent, jednak w danej chwili zabrakło nam złotówek na polskim koncie. Czy też momenty, gdy trzeba rozliczyć się z rodziną za wspólne wydatki. W takich chwilach pomocne i niezawodne są nasze szybkie i tanie przelewy, które zawsze możesz wykonać online. Pieniądze możesz mieć na swoim koncie nawet w 10 minut! 😊

Swojaku! Już dzisiaj możesz poczuć magię Świąt, a przynajmniej się na nie przygotować 😊! A wszystko za sprawą świątecznego przekazu EKONOMICZNEGO.

Przelew na konto do Polski za DARMO – kod rabatowy od Sami Swoi!

Transfer Ekonomiczny na konto złotówkowe to jeden z naszych najpopularniejszych przekazów z Wielkiej Brytanii do Polski. W okresie świątecznej promocji, z użyciem kodu, koszt transakcji to £0 niezależnie od kwoty, którą wysyłasz. Dokładnie! Zrób przelew EKONOMICZNY całkowicie za darmo wpisując kod PREZENT, a środki trafią na konto odbiorcy na drugi dzień roboczy.

Okres świąteczny potrafi być mocno zabiegany i napięty. Aby ułatwić Tobie planowanie, oferujemy kilka sposobów wykonania przelewu. Przekaz Ekonomiczny na hasło PREZENT możesz wykonać przez naszą infolinię, w placówkach, w aplikacji Sami Swoi lub na naszej stronie https://www.przekazypieniezne.com/ – szybko, tanio i bezpiecznie!

Nie czekaj i skorzystaj z oferty. Niech się Wam przelewa na Gwiazdkę!

*Promocja dotyczy jednorazowego przekazu EKONOMICZNEGO na konto złotówkowe i trwa od 9.12.19 do 24.12.19. Kanały biorące udział w promocji: online, mobile, placówki i infolinia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *