Settlement Status za DARMO z Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com! 

Settlement Status za DARMO z Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com! 

Przyszłość ponad 70% Polaków na Wyspach po brexicie może stanąć pod znakiem zapytania. Dokładnie tylu spośród naszych rodaków nie złożyło bowiem jeszcze wniosków o przyznanie statusu osoby osiedlonej. Wychodząc temu naprzeciw Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com uruchomiły unikalny system grupowej rejestracji.  

Przed kilkoma dniami, z uwagi na niski wskaźnik poziomu złożonych aplikacji, ambasador RP w Londynie wystosował specjalny list, w którym apeluje o składanie w wiarygodnych placówkach stosownych wniosków, by zapobiec ewentualnym komplikacjom związanym z brakiem uregulowania swojego statusu po brexicie 

Już wcześniej problem zauważyła największa polska instytucja finansowa na Wyspach – właściciel popularnej sieci przekazów pieniężnych Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com. W maju ruszył pilotażowy system grupowej rejestracji, w ramach którego przeszkoleni pracownicy ZA DARMO pomagają Polakom uzyskać status osoby osiedlonej. Projekt cieszy się coraz większym zainteresowaniem i najprawdopodobniej skorzystają z niego tysiące naszych rodaków, którzy nie chcą ryzykować popełnienia błędu. W planach jest rozszerzenie programu o kolejne autoryzowane placówki. 

Dlaczego Sami Swoi PrzekazyPieniężne.com zdecydowały się uruchomić system grupowej rejestracji i bezinteresownie pomagać Polakom w UK? Odpowiedź jest prosta. Firma z 15-letnia tradycją, której zaufało ponad 300 tys. Klientów, która zbudowała odpowiednią infrastrukturę i zatrudnia profesjonalistów, w chwili próby po prostu staje na wysokości zadania.  

– Czujemy się częścią tej społeczności i pragniemy pomagać nie tylko w szybkich i tanich przekazach do Polski. Za granicą jesteśmy po prostu jedną drużyną – tłumaczy swą decyzję Paweł Mes, szef największej polonijnej instytucji finansowej w Wielkiej Brytanii. 

Darmową pomoc uzyskać można w autoryzowanej placówce na Ealing Broadway (W5 3TA). Aby umówić się na wizytę, wystarczy wejść na stronę: https://samiswoi.simplybook.it/v2/. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *