Nowa aplikacja Sami Swoi dopasowana do Ciebie!

Nowa aplikacja Sami Swoi dopasowana do Ciebie!

Kochani! Przedstawiamy Wam zupełnie nową odsłonę aplikacji mobilnej Sami Swoi wraz ze specjalnymi funkcjonalnościami. Jesteśmy przekonani, iż dzisiejsza aktualizacja zrewolucjonizuje korzystanie z aplikacji i pozwoli nam o kolejne lata świetlne zdystansować konkurencję!

Konkrety? Prosimy bardzo. To pierwsza taka aplikacja mobilna, która w takim stopniu stawia na zlecenia stałe – absolutnie innowacyjną metodę płatności cyklicznych w przypadku firm transferowych nie będących tradycyjnymi bankami. Po to, by jeszcze bardziej ułatwić Wam wysyłanie pieniędzy do Polski.

Możecie się do niej logować korzystając z technologii Touch ID bądź Face ID, czyli szybko i bezpiecznie. Po uruchomieniu aplikacji poprzez wspomniane logowanie alternatywne, wystarczy już tylko wybrać rodzaj przekazu i konkretną kwotę. Co ważne, nie musisz za każdym razem wpisywać danych odbiorcy. Aplikacja umożliwia nam bowiem ponowienie transakcji bez zbędnych formalności.

Ale to nie wszystko. W nowej aplikacji wprowadziliśmy opcję skanowania karty płatniczej, co znacznie podnosi komfort wykonywania za jej pośrednictwem płatności. Chcesz mieć pełną kontrolę nad przelewami? I o tym pamiętaliśmy! Aplikacja poinformuje Cię o zbliżającym się terminie płatności, jak również o wszelkich naszych aktualnych cenowych promocjach!

Szukasz najlepszego momentu na wykonanie przelewu? Sprawdzaj kurs przez 24 godziny na dobę. Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy? Jednym kliknięciem aplikacja przeniesie Cię na naszego bloga. Zapomniałeś, kiedy ostatnio robiłeś przekaz? Po prostu sprawdź historię swoich przelewów.

Chcesz śledzić, gdzie aktualnie znajdują się Twoje pieniądze? Użyj opcji tracking transakcji. Masz do nas pytania? Skontaktuj się z nami bezpośrednio z poziomu aplikacji, bądź zostaw nam wiadomość, a oddzwonimy do Ciebie bez zbędnej zwłoki.

Jesteśmy przekonani, iż wszystko jest jasne i przejrzyste. Aplikacja Sami Swoi do pobrania na Androida i iOS.

Pobierz lub aktualizuj jeszcze dziś!

Aplikacja Sami Swoi i nie ma mocnych!

 

*promocja w aplikacji moblinej trwa do 31.03 i dotyczy przekazu standard na konto złotówkowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *