SieMa Swojaki!

SieMa Swojaki!

26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, jednak emocje nas nie opuszczają. A to wszystko dzięki Wam !

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, co udało się osiągnąć wspólnymi siłami. To dzięki Wam, Swojaki, podczas tegorocznej edycji WOŚP pobiliśmy wszelkie rekordy. Kwota, jaką udało się zebrać dzięki Waszej ogromnej hojności wyniosła 10689,60 funtów! Tak, tak, dobrze przeczytaliście! 10689,60 FUNTÓW!

Razem z nami wspieraliście Orkiestrę niezwykle aktywnie, wrzucając pieniądze do puszek w naszych placówkach, wykonując darmowe przekazy w punktach, telefonicznie i przez Internet. Dziękujemy, że  bawiliście się z nami podczas Orkiestrowych wydarzeń specjalnych.

Nie sposób przemilczeć Waszego zaangażowania podczas wydarzeń w Oxford, Bedford i Hull, gdzie byliśmy głównym Sponsorem imprez. Zatem słów kilka o tym, co tam się działo…

W Bedford, gdzie Orkiestra gra nieprzerwanie od 2009 roku, zarówno sztab jak i Wy pokazaliście jak należy się bawić. Największa sala koncertowa w Corn Exchange tętniła zarówno muzyką, jak i mnóstwem pozytywnej energii. Jest nam miło, że pomimo wspaniałych koncertów ciągle byliście z nami, podchodziliście do stoiska, wypełnialiście kupony konkursowe. Widoczny był Wasz entuzjazm, który niewątpliwie pomógł w zbiórce pieniędzy w sztabie Bedford.

Nie mniejsze uznanie należy się Wam, Drodzy Swojacy, za wsparcie jakie otrzymało od Was WOŚP podczas 26 Finału w Oxfordzie. Miło było zobaczyć jak bierzecie udział w atrakcjach przygotowanych na ten dzień. Od zabaw z dziećmi po szkolenia z udzielania pierwszej pomocy – wszędzie było Was pełno!

Kolejne miejsce i kolejny, pobity rekord – wszystko dzięki Wam! Finał 26tej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany był w Hull. Dobrze było spotkać się w tak szczytnym celu  jakim było zbieranie środków,by wesprzeć oddziały Neonatologiczne w Polskich szpitalach i przeżyć wspólnie tyle niesamowitych emocji.

Trudno wyrazić słowami wdzięczność, jaką odczuwamy wiedząc, że mogliśmy być częścią tak wspaniałego wydarzenia. Niezwykle ważny i wymagający podkreślenia jest fakt, że nie udałoby się osiągnąć tego wszystkiego, gdyby nie Wy – Swojaki. My natomiast wyciągnęliśmy jeden wniosek – w przyszłym roku musimy postarać się jeszcze bardziej. Będziemy grać z Jurkiem i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *