Morliny Goniec Polish Festival już za nami!

Morliny Goniec Polish Festival już za nami!

Kolejny Morliny Goniec Polish Festival dobiegł końca. Konkursy, zabawy, polskie jedzenie, muzyka – działo się! Do tego wszystkiego gwiazda wieczoru Doda, która ponownie koncertuje z zespołem Virgin. To było niesamowite! Tego roku Sami Swoi znów patronowali wydarzeniu. Dziękujemy, że byliście razem z nami.

 

Festiwal otworzył pan Paweł Mes, dyrektor zarządzający firmy Sami Swoi www.PrzekazyPieniężne.com, który powitał publiczność zgromadzoną na Ealing Common. Wyraził również swoją radość, że festiwal z roku na rok łączy więcej Polaków i cieszy się dużą popularnością także wśród Brytyjczyków. Integracja, to oprócz dobrej zabawy, bardzo ważny cel festiwalu.

Tam gdzie Sami Swoi, tam nie ma nudy! Dlatego w tym roku na wszystkich uczestników festiwalu czekało sporo nowości. Na naszym stoisku można było wygrać 4 tablety, odebrać gadżety i oczywiście, spróbować fenomenalnych krówek. Nasza przepiękna Miss Samych Swoich i Gońca 2017 zapraszała do zabytkowej Warszawy, która w ten niesamowity dzień przybrała nasze różowe kolory.

Ramka do zdjęć na stoisku Sami Swoi

Miss Samych Swoich i Gońca 2017 przy naszej Warszawie

Nasze wspaniałe hostessy z uśmiechem zapraszały na stoisko. Bezpośredni kontakt z Polonią w UK jest dla nas niesamowicie ważny – chcemy poznać Wasze opinie, dowiedzieć się, jak jeszcze lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Dziękujemy za miłe słowa, które otrzymaliśmy podczas festiwalu!

Hostessy Sami Swoi

Pamiętaliśmy również o klientach biznesowych, na których czekało drugie stoisko i nasi Doradcy. Miło było osobiście poznać klientów, z którymi do tej pory kontaktowaliśmy się głównie telefonicznie. W tym roku debiutował nasz pionierski projekt Sami Swoi Premium Business Village. Uczestnicy festiwalu mieli okazję porozmawiać z ekspertami z różnych dziedzin.

Zespół Sami Swoi Premium

Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, które chętnie zgłaszały się do malowania twarzy oraz wspaniale bawiły się na dmuchanych zamkach. Na festiwalu czuło się rodzinną atmosferę – i o to chodziło! Energię można było uzupełnić kosztując polskich specjałów – kiełbasek, wędlin, pierogów, świeżutkiego pieczywa. Polskie smaki to to, co kochamy najbardziej.

Za rok kolejny festiwal, na który już teraz gorąco zapraszamy!

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *