Po raz kolejny udowodniliśmy, że Polacy potrafią trzymać się razem

Po raz kolejny udowodniliśmy, że Polacy potrafią trzymać się razem

Swojacy! Dnia 15.06.2017 zakończyliśmy zbiórkę dla Oli i Patrycji Klis, które straciły rodziców w zamachu w Manchesterze. To tragiczne wydarzenie na długo zostanie w naszej pamięci.

Jako największa polska instytucja finansowa w UK czuliśmy się w obowiązku, aby wykorzystać nasze możliwości i pomóc Patrycji i Oli po stracie rodziców. Uruchomiliśmy zbiórkę, która nie pobierała żadnych opłat za przelewy. Wspólnie udało nam się zebrać:

£3409,70

Aby jeszcze bardziej wspomóc siostry Klis postanowiliśmy, że powiększymy zebraną kwotę, dlatego finalnie na konto sióstr zostało przekazane:

£5000,00

Wszelkie koszty operacji płatniczych pokryliśmy my. Oznacza to, że 100% zebranych pieniędzy trafiło do Oli i Patrycji Klis. Jak zawsze najważniejsze było dla nas bezpieczeństwo przekazu. Nawiązaliśmy więc kontakt z Konsulatem Generalnym RP w Manchesterze, dzięki któremu darowizna trafiła na specjalnie utworzone konto dla wszystkich zbiórek charytatywnych na rzecz sióstr Klis.

Po raz kolejny udowadniamy, że potrafimy trzymać się razem. Swojacy! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i bezinteresowną pomoc.

TUTAJ znajdziecie potwierdzenie nadania przekazu.

Dzięki Wam wszystko jest możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *