Wybraliśmy najpiękniejsze Polki na Wyspach!

Wybraliśmy najpiękniejsze Polki na Wyspach!

Kim jest Miss UK & Ireland?
Wysoka, niebieskooka blondynka o niemal idealnych wymiarach modelki. Paulina Główka pochodzi ze Stalowej Woli jednak obecnie mieszka w Londynie. Lubi wyzwania i zawsze daje z siebie wszystko. Podobnie było podczas konkursu Miss, który traktowała jako dobrą zabawę, ale i tak ciężko pracowała, aby jak najlepiej się do niego przygotować. Dzięki urodzie, determinacji i pewności siebie zyskała sobie przychylność jury i wygrała tegoroczny konkurs Miss UK & Ireland. Poza tytułem i nagrodami Paulina będzie miała wyjątkową okazję wziąć udział w półfinałach polskiej edycji konkursu Miss Polski.
Zwyciężczyni finału konkursu to dziewczyna nie tylko piękna, ale i interesująca. Skończyła studia psychologiczne w Londynie, a obecnie pracuje jako trener personalny.
– Pasjonuję się sportem i zdrowym trybem życia. Myślę, że bez pasji człowiek jest niepełny. – Podkreślała podczas rozmowy z „Gońcem” Miss.
Gala pełna emocji
Jeszcze przed rozpoczęciem finału naszej ekipie udało się sprawdzić nastroje w garderobach, gdzie 20 dziewcząt skrupulatnie przygotowywało się do prezentacji swoich wdzięków. Zespół stylistów czuwał nad każdym detalem, jednocześnie dziewczęta był instruowane jak będzie przebiegać każde z wyjść do publiczności.
– Nie było wielkiego stresu, to są bardzo fajne dziewczyny, wyluzowane, widać, że potrzebują takiego zastrzyku adrenaliny, chcą się pokazać. My czuwaliśmy nad tym, aby dziś dodać im jeszcze trochę pewności siebie, tylko dopełnialiśmy małe szczegóły aby prezentowały się jak najlepiej – mówił „Gońcowi” główny stylista kandydatek na Miss Damian Azikiewicz.

Odważne stroje
Podczas pierwszego wyjścia dziewczyny miały na sobie jeansy i koszulki z logiem konkursy, przy kolejnym już się jednak przebrały, a raczej rozebrały. Wyjście w strojach kąpielowych wzbudziło wiele emocji i zdecydowanie skłoniło gości do lepszego przyjrzenia się kandydatkom. Niektórzy radośnie zareagowali na dobór garderoby inni zmieszani podkreślali, że nie można odmówić dziewczynom odwagi.
Wieczornej Gali towarzyszyły występy muzyczne na żywo, podczas jednego z nich dziewczyny zaprezentowały się publiczności w sukniach ślubnych. Po występie miały również okazję powiedzieć kilka słów o sobie.
– Dziewczyny prezentują się wspaniale, szkoda tylko, że tak szybko schodzą ze sceny i nie możemy im się dokładnie przyjrzeć. Trudno będzie wybrać jedną z nich, ponieważ wszystkie są śliczne, piękne ubrane, to będzie trudna decyzja – komentowała podczas Gali znana aktorka Rula Lenska.

Oni mają talent
Podczas gdy dziewczyny przygotowywały się do kolejnej części konkursu publiczność zabawiali magicy znani polskiej publiczności z telewizyjnych programów rozrywkowych. – Przyjechaliśmy na Galę Miss Polski UK, aby zaczarować widzów – zapowiadał duet „Rozczarowani” przed występem, i jak obiecali tak zrobili.
Po pokazie magicznych sztuczek, w który zaangażowała się cała publiczność nadszedł czas na ogłoszenie finałowego składu. Emocjonujące eliminacje zakończyły się wyborem 5 faworytek jury.
– Od początku większość z nas miała swoje faworytki, konkurs Miss to nie tylko uroda, ale też dodatkowe, mniej oczywiste kryteria, staraliśmy się wybrać dziewczyny, które najbardziej się wyróżniały – mówił zasiadający w jury Łukasz Chełchowski, przedstawiciel sponsora głównego, firmy Sami Swoi Przekazy Pieniężne.
Ostatnie wspólne wyjście wszystkich kandydatek przed ogłoszeniem ostatecznych wyników wzbudziło największe emocje. Dziewczyny zaprezentowały dynamiczny układ taneczny występując jedynie w skąpej bieliźnie. Ten finałowy występ nie pozwolił publiczności odwrócić wzroku od kandydatek.

Decyzje
Podczas ostatecznego ogłoszenia wyników dziewczyny przebrały się w suknie wieczorowe, a klimat imprezy nabrał powagi. Decyzją głosów tytuł Miss Photo i Miss Publiczności została Natalia Jeziołkowska. Miss Gońca i Samych Swoich 2017 to Dominika Łowicka. Wygrała ona ufundowany przez głównego sponsora – firmę Sami Swoi Przekazy Pieniężne bon o wartości 2.000 złotych na biżuterię firmy Apart.
Oficjalne wyniki konkursu Miss Polski UK & Ireland ogłosił przewodniczący jury – znany model Mateusz Maga. Decyzją sędziów drugą vice Miss została Natalia Jeziołkowska, tytuł vice Miss przypadł Sabrinie Olkowicz, a Miss Polski UK & Ireland została w tym roku wspomniana na wstępie Paulina Główka.
Główną nagrodą dla Pauliny jest możliwość wzięcia udziału w półfinale Miss Polski 2017, który odbędzie się w czerwcu. O tytuł Miss Polski dziewczyny będą walczyły w grudniu, wtedy właśnie dowiemy się, komu przekaże koronę Paulina Maziarz.
Po ogłoszeniu wyników Gali finałowej, w hotelu Sheraton odbyło się afterparty, podczas którego goście mogli wymienić się opiniami na temat przebiegu wieczoru.
Przedstawiciele firm sponsorujących konkurs Izabela Nowak i Paweł Mes podkreślali swój podziw dla odwagi kandydatek biorących udział w konkursie oraz zadowolenie z przebiegu Gali, wyboru lokalizacji oraz atrakcji.
– Bardzo podoba nam się lokalizacja dzisiejszego eventu, panuje świetna atmosfera widać, że wszyscy się świetnie bawią – nie krył radości dyrektor zarządzający firmy Sami Swoi Przekazy Pieniężne Paweł Mes.
Trzymamy kciuki za Paulinę podczas półfinałów polskiej edycji konkursu Miss Polski!

Miss Polski UK & Ireland 2017 – Paulina Główka

Miss Polski UK & Ireland 2017 – Paulina Główka

 I vice Miss Polski UK & Ireland 2017 – Sabrina Olkowicz

I vice Miss Polski UK & Ireland 2017 – Sabrina Olkowicz

II vice Miss Polski UK & Ireland 2017, Miss Internetu, Miss Photo, Miss Publiczności – Natalia Jeziółkowska

II vice Miss Polski UK & Ireland 2017, Miss Internetu, Miss Photo, Miss Publiczności – Natalia Jeziółkowska

Miss Gońca Polskiego i firmy Sami Swoi – Dominika Łowicka

Miss Gońca Polskiego i firmy Sami Swoi – Dominika Łowicka

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *