Sami Swoi wspierają młode talenty!

Sami Swoi wspierają młode talenty!

Po raz kolejny zaangażowaliśmy się w XXII Ogólnopolski Turniej Domów Dziecka w Halowej Piłce Nożnej im. Kazimierza Deyny. Takich cudownych emocji nie ma nigdzie indziej!

4 maja w Warszawie aż trzynaście drużyn stanęło do sportowej rywalizacji. W turnieju udział wzięły domy dziecka z Daleszyc, Gostynina, Komarna, Kołaczkowa, Miechowa, Piaseczna, Płocka, Ruszkowa, Sarnowa, Siedlec, Sienna, Skopania i ze Szczecina. Wśród 180 uczestników rywalizacji byli zarówno chłopcy, jak i dziewczynki w wieku od 8 do 18 lat.

Nie obyło się bez dodatkowych atrakcji – losowania nagród, poczęstunku i meczu towarzyskiego. Młodych zawodników odwiedziła legenda polskiej piłki – Andrzej Strejlau, który chętnie rozdawał autografy, pozował do zdjęć i rozmawiał z młodymi talentami. Turniej został objęty przez PZPN honorowym patronatem.

Turniej obfitował w niesamowite emocje. Piłkarze i piłkarki dali z siebie wszystko i doskonale zaprezentowali swoje umiejętności. Na warszawskiej hali królowała prawdziwa pasja i gra fair play! Po ponad 20 meczach wyłoniono zwycięzców.

  • I miejsce – Kołaczkowo
  • II miejsce – Szczecin
  • III miejsce – Komarno

Najlepszym strzelcem turnieju został Kacper Kowal (Komarno), najlepszym piłkarzem turnieju – Patryk Białooki (Szczecin), a najlepszym bramkarzem – Mateusz Sznajder (Kołaczkowo). Każdy z wyróżnionych zawodników otrzymał od Sami Swoi voucher o wartości 1000 zł na kurs języka angielskiego.

Gratulujemy zwycięskim zespołom, ale także wszystkim uczestnikom turnieju. Widać w Was niezwykły talent i radość z tego, co robicie. Życzymy Wam wielu udanych meczów i nieustannego rozwijania Waszej pasji!

Dziękujemy Pani Ewie Łukasik za wieloletnie zaangażowanie w propagowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wspomóc inicjatywę Fundacji EVA. Do zobaczenia na turnieju za rok!

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *