Przygotuj się na Brexit – poznaj swoje prawa

Przygotuj się na Brexit – poznaj swoje prawa

Prawo do stałego pobytu oraz do obywatelstwa brytyjskiego to jedne z najczęściej omawianych obecnie tematów wśród Polonii brytyjskiej. Polacy stanowią największą grupę społeczną (poza Brytyjczykami), na którą Brexit będzie miał bezpośredni wpływ, dlatego warto poznać swoje prawa!

Jeżeli nie jesteś pewien jak powinien przebiegać proces aplikacji o rezydenturę oraz o obywatelstwo, lub chcesz posłuchać sprostowań wielu błędnych przekonań krążących w Internecie na te tematy, wejdź na nasz kanał YouTube i przejrzyj przygotowaną dla Ciebie listę filmów, które poruszają tematykę Brexitu.

O prawdach i mitach na temat praw obywateli europejskich po Brexicie opowiada trójka specjalistów z brytyjskich kancelarii – mec. Agata Dmoch (Solicitor), Joanna Rychlicka (Immigration Adviser) i mec. James Dixon (Barrister).

Jeżeli przedstawione materiały z filmów nie są dla Ciebie wystarczające, możesz wziąć udział w jednym z seminariów, na których specjaliści będą odpowiadać na te i inne pytania. Wydarzenia będą miały miejsce w Birmingham, Leicester, Londynie i Manchesterze.

Birmingham – Polish Millenium House – 30 marca 2017
Bilety
Leicester – Phonix Cinema – 7 kwietnia 2017
Bilety
Manchester – TBC – 20 kwietnia 2017

Mimo zmian jakie nas czekają, pamiętaj, że jesteśmy zawsze z Tobą! Nasza ugruntowana pozycja na rynku, ogromne doświadczenie i zaufanie jakim nas darzysz nie pozwolą na jakiekolwiek zachwiania naszych usług. Byliśmy, jesteśmy i będziemy tam gdzie są nasi rodacy.
Pamiętaj Polaku, niech Ci się przelewa! Życzy Ci tego z całego serca zespół Sami Swoi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *