Słodkie Mikołajki w Sami Swoi

Słodkie Mikołajki w Sami Swoi

Już dzisiaj możesz poczuć magię Świąt! A wszystko za sprawą Mikołaja Sami Swoi, który zostawił u nas słodkie niespodzianki.

W dniach 5-6.12. każdego, kto wykona przekaz w naszych placówkach częstujemy pyszną muffinką! Dodatkowo wszystkie przekazy wykonane w tych dniach biorą udział w losowaniu 10 zestawów prezentowych przygotowanych przez samego świętego Mikołaja! Wykonując przekaz w placówce, telefonicznie, online lub przez aplikację wpisz w tytule przelewu „MIKOLAJ” lub podaj to hasło naszemu Doradcy .

pp_mailing_wp_dzienmatki2016_cta_08

 

Powitaj nowy tydzień słodkościami jakie oferuje Mikołaj Sami Swoi. Za pomocą hashtaga #MikolajwSamiSwoi daj nam znać jak smakuje Ci nasza muffinka! Czekamy na Twoją relację na Facebooku i Instagramie 🙂

 

Regulamin konkursu

  • 1 Określenie Organizatora

Organizatorem programu promocyjnego jest One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi z siedzibą w Londynie W5 2ST, Exchange Plaza, 58 Uxbridge Road, wpisana do rejestru Companies House pod numerem rejestracyjnym 5031907. Organizator jest podmiotem odpowiedzialnym bezpośrednio za realizację promocji.

  • 2 Ogólne postanowienia konkursu

Konkurs skierowany jest do klientów indywidualnych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, którzy w okresie trwania konkursu wykonają dowolny przekaz do Polski z Sami Swoi używając sloganu „MIKOLAJKI”. Wezmą oni udział w losowaniu jednej z dziesięciu paczek gadżetów firmowych i słodyczy, ufundowanych przez One Money Mail Ltd T/As Sami Swoi.

  • 3 Termin konkursu

Konkurs trwa od 5 grudnia do 6 grudnia 2016r i obejmuje działania wyznaczone w §2.

  • 4 Uczestnicy Promocji

Uczestnikami promocji mogą być osoby fizyczne, które ukończyły 18 lat. Promocja jest dostępna dla wszystkich klientów Sami Swoi. Ten konkurs nie jest otwarty dla pracowników One Money Mail Ltd i pracowników 1MM Media Ltd oraz członków ich najbliższych rodzin.

  • 5 Warunki Konkursu

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie dowolnego przekazu z Sami Swoi poprzez którykolwiek z oferowanych kanałów sprzedażowych, z wykorzystaniem sloganu „MIKOLAJKI”. Losowanie nagród odbędzie się 7 grudnia o godzinie 9 czasu UK. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony telefonicznie zaraz po losowaniu, imię i miejscowość zamieszkania laureata zostanie opublikowana na portalu społecznościowym Facebook. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie podane dane kontaktowe oraz adresowe.

  • 6 Reklamacje

Reklamacje dotyczące promocji mogą być zgłaszane telefonicznie, e-mailowo lub pisemnie na adres siedziby Organizatora, w terminie do dnia 13 stycznia 2017 roku. O zachowaniu terminu składania reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Reklamacja będzie rozpatrywana według zasad określonych przez Organizatora w „Complaint Policy”, dostępnej na www.PrzekazyPieniezne.com.

  • 7 Postanowienia końcowe

Regulamin w okresie trwania Konkursu dostępny jest w Punktach Kasowych Sami Swoi oraz na stronie www.przekazypieniezne.com. Przystąpienie do Konkursu jest jednoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Konkursu, niniejszego Regulaminu w całości i zobowiązaniem się Uczestnika do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również z oświadczeniem, iż Uczestnik spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie. Uczestnik oświadcza, iż przed przystąpieniem do udziału w Konkursie zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu i akceptuje go bez zastrzeżeń. One Money Mail Ltd zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.

  • 8 Ustawa o Ochronie Danych Osobowych

Sami Swoi jest nazwą handlową firmy One Money Mail Ltd. Jeżeli bierzesz udział w konkursach, ofertach i promocjach, możemy używać Twoich danych dla celów administracyjnych, obsługi klienta i marketingu. W celu wypełnienia naszych zobowiązań wobec Ciebie możemy ujawnić Twoje dane podmiotom, które są własnością spółki zależnej One Money Mail Ltd, ale nie będzie w inny sposób dostarczać danych osobowych osobom trzecim dla celów marketingowych bez Twojej wyraźnej zgody. Możemy skontaktować się z Tobą e-mailem lub telefonicznie, aby poinformować o wszelkich innych usługach Sami Swoi lub promocjach, które mogą być skierowane do Ciebie. Masz prawo poprosić, że nie korzystać z danych osobowych w celach marketingowych. Jeśli chcesz to zrobić, proszę napisz do nas na office@1mm.eu . W celu uzyskania dalszych informacji na temat stosowania i ochrony danych osobowych, napisz do urzędnika Ochrony Danych, One Money Mail Ltd, Exchange Plaza, 58 Uxbridge Road, London W5 2ST.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *