KONKURS! Doradź Rodakom i wygraj zestaw kosmetyków!

KONKURS! Doradź Rodakom i wygraj zestaw kosmetyków!

Pamiętasz, ile miałeś pytań i wątpliwości decydując się na wyjazd do UK? Na pewno spędzały Ci sen z powiek! Możesz sprawić, że wyjazd na Wyspy będzie dla wielu Polaków łatwiejszy, a jednocześnie wygrać świetną nagrodę! Jak? Weź udział w naszym konkursie!

Wystarczy, że doradzisz osobom, które chcą wyjechać na Wyspy. Odwiedź naszego Facebooka i napisz kilka słów w komentarzu pod postem konkursowym:

button_wezudzial(1)

Powiedz, jak trzeba się przygotować, co wziąć ze sobą. Jak znaleźć lokum? Gdzie szukać pracy? Jak radzić sobie z trudnościami? Gdzie można spotkać się z polską społecznością?

5 najbardziej pomocnych odpowiedzi nagrodzimy zestawami wspaniałych polskich, naturalnych kosmetyków! Dodatkowo, w ciągu kolejnych tygodni opublikujemy na naszym Facebooku najciekawsze odpowiedzi – ich autorzy otrzymają darmowy przelew!

Wyjazd do UK to całkowita przemiana dotychczasowego życia. Społeczność Sami Swoi musi się wspierać! Na podstawie odpowiedzi konkursowych stworzymy poradnik, dzięki któremu start na Wyspach będzie łatwiejszy 🙂

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *