Sami Swoi rozwijają biznes!

Sami Swoi rozwijają biznes!

Dzięki usłudze Sami Swoi Premium od lat wspieramy polski biznes w Wielkiej Brytanii. Rozwijamy się coraz szybciej, więc sięgamy po więcej – zostaliśmy partnerem biznesowym Polish Business Link oraz dołączyliśmy do platformy PBlink.co.uk!

Co to oznacza? PBLink to miejsce, w którym spotykają się firmy poszukujące partnerów handlowych, inwestorów, jak również osoby zainteresowane założeniem swojej działalności gospodarczej. Chcąc zapewnić jak najlepszą ofertę klientom Sami Swoi Premium musimy wiedzieć, jakie mają potrzeby. Będąc partnerem Polish Business Link poznajemy je na bieżąco!

Będąc członkiem Polish Business Link bierzemy udział w spotkaniach i seminariach, dzięki którym poznajemy szanse i bariery polskiego środowiska biznesowego w UK. Przykład? Jeśli jesteś przedsiębiorcą, już teraz możesz dołączyć do Thames Business Networking – wydarzenia poszerzającego biznesowe horyzonty, którego jesteśmy partnerem.

Czym jest Sami Swoi Premium? To profesjonalne transfery pieniężne dla Biznesu. Jeśli prowadzisz firmę w Wielkiej Brytanii, to usługa dla Ciebie!

To najlepszy moment, żeby do nas dołączyć! W naszym konkursie możesz otrzymać aż £500 na start.

f1

Szczegóły znajdziesz tutaj: www.samiswoipremium.com/konkurs

Czemu warto dołączyć do Sami Swoi Premium? Specjalizujemy się w obsłudze Klienta i rozwiązaniach, które pomogą Twojej firmie skuteczniej konkurować na europejskim rynku.

 • Przelewaj i zarabiaj więcej
  Oferujemy konkurencyjne kursy wymiany walut. Nie pobieramy opłat za rejestrację firmy i prowadzenie rachunku. U nas nie znajdziesz żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów.
 • Oszczędzaj czas
  Usługa Sami Swoi Premium umożliwia szybkie i samodzielne dokonywanie transferów pieniężnych do Polski online lub telefonicznie. Każdy transfer otrzymuje status priorytetowy z opcją dostarczenia na konto odbiorcy już w 10 minut. Możesz robić przelewy w dowolnie wybranym czasie i miejscu.
 • Dopasuj usługi do swoich indywidualnych potrzeb
  Profesjonalne doradztwo indywidualnego opiekuna pozwala dostosować usługi do potrzeb każdego klienta oferując konkurencyjny kurs wymiany. Oferujemy możliwość transferów w różnych walutach, wybór rodzaju płatności, wybór sposobu oraz odbioru pieniędzy.
 • Dbaj o bezpieczeństwo transakcji
  Nasz dział IT na bieżąco kontroluje system przekazów. Dzięki międzynarodowym umowom międzybankowym możesz mieć pewność, że Twoje pieniądze dotrą na miejsce szybko i bezpiecznie. Posiadamy prestiżowy status Authorised Electronic Money Institution nadany przez Financial Conduct Authority.

Atrakcyjny kurs, niskie opłaty, a przede wszystkim indywidualna obsługa Klienta sprawiają, że Sami Swoi Premium jest najlepszą opcją dla polskiego biznesu w Wielkiej Brytanii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *