Goniec Polish Festival z Sami Swoi!

Goniec Polish Festival z Sami Swoi!

Kolejny Goniec Polish Festival dobiegł końca, jednak wciąż czujemy te emocje! Występy Papa D. i Pawła Stasiaka oraz Kayah były niesamowitym przeżyciem. Tego roku Sami Swoi znów patronowali wydarzeniu. Dziękujemy, że mimo kapryśnej pogody byliście z nami i świetnie bawiliście się na koncertach!

12 czerwca w Ealing Common Park zapełnił się rodzinami, przyjaciółmi i znajomymi. Większość uczestników imprezy to Polacy, ale gościliśmy także przedstawicieli innych narodowości, ciekawych polskiej muzyki. Mogli również podziwiać piękno polskiej tradycji, ponieważ na scenie pojawił się zespół „Żywiec”.

Festiwal otworzył pan Paweł Mes, dyrektor zarządzający firmy Sami Swoi www.PrzekazyPieniężne.com, który powitał publiczność zgromadzoną na Ealing Common. Wyraził również swoją radość, że festiwal z roku na rok łączy więcej Polaków i cieszy się dużą popularnością także wśród Brytyjczyków. Integracja, to oprócz dobrej zabawy, bardzo ważny cel festiwalu.

ss_blog_7edycjaPF_800x600_01a

Tam gdzie Sami Swoi, tam dużo wrażeń! Tym razem na naszym stanowisku można było wygrać 5 voucherów o wartości £100, odebrać gadżety i oczywiście, spróbować naszych fenomenalnych krówek. Nasze wspaniałe hostessy z uśmiechem wręczały konkursowe kupony i zapraszały na stoisko. Bezpośredni kontakt z Polonią w UK jest dla nas niesamowicie ważny – chcemy poznać Wasze opinie, dowiedzieć się, jak jeszcze lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Dziękujemy za miłe słowa, które otrzymaliśmy podczas festiwalu!

Pamiętaliśmy również o klientach biznesowych, na których czekało drugie stoisko i nasi doradcy. Miło było osobiście osobiście poznać klientów, z którymi do tej pory kontaktowaliśmy się głównie telefonicznie.

Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, które chętnie zgłaszały się do malowania twarzy oraz wspaniale bawiły się na dmuchanych zamkach. Na festiwalu czuło się rodzinną atmosferę – i o to chodziło! Energię można było uzupełnić kosztując polskich specjałów – kiełbasek, wędlin, pierogów, świeżutkiego pieczywa. Polskie smaki to to, co kochamy najbardziej.

Za rok kolejny Festiwal, na który już teraz gorąco zapraszamy!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *