XXII Ogólnopolski Turniej Domów Dziecka w Halowej Piłce Nożnej im. Kazimierza Deyny

XXII Ogólnopolski Turniej Domów Dziecka w Halowej Piłce Nożnej im. Kazimierza Deyny

Pasję i talent warto wspierać. Sami Swoi doskonale o tym wiedzą! Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy zaangażować się w Turniej Domów Dziecka, przeżyć niezwykłe emocje i poznać młodych zawodników.

Turniej odbył się 1 i 2 maja w hali OSiR Warszawa Ochota. Brało w nim udział 12 Domów Dziecka: z Daleszyc/Kielc, Dąbrowy Górniczej, Łodzi, Komarna, Kołaczkowa, Kraśnika, Lublina, Pasymia, Sienna, Skopania, Szczecina, Włocławka.

Już pierwszy dzień obfitował we wrażenia. Po zakwaterowaniu i powitaniu przez organizatorów, zawodnicy wyruszyli na zwiedzanie Warszawy. Wycieczka trwała aż do wieczora i zakończyła się pyszną kolacją oraz omówieniem programu turnieju. Piłkarze i piłkarki wiedzieli, że muszą iść spać wcześniej – nastepnego dnia o 8 zaczynały się zawody!

2 maja Prezes Fundacji Eva, Pani Ewa Łukasik, otworzyła Turniej, a następnie rozegrane zostały eliminacje grupowe i półfinały. Finał był niesamowicie emocjonujący! Zawodnicy wykazali się sportową ambicją, świetną techniką i sercem do piłki nożnej.

2-Szczecin-

Zwycięzcy – Dom Dziecka ze Szczecina

Zwycięzcą Turnieju okazał się Dom Dziecka ze Szczecina. II miejsce zajął Dom Dziecka z Kołaczkowa, a III Dom Dziecka z Komarna. Wyłoniono Króla Strzelców (12 bramek) – Dawida Karczewskiego z Kraśnika. Najlepszym bramkarzem wybrano Piotra Katanę (Sienno), a najlepszym piłkarzem Bartka Jerzaka (Szczecin). Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom biorącym udział w Turnieju!

Król Strzelców odbiera voucher na lekcje angielskiego ufundowany przez Sami Swoi

Zawody uświetnili goście: Pan Andrzej Strejlau (były selekcjoner reprezentacji Polski), Pan Szymon Marciniak (sędzia międzynarodowy) oraz sponsorzy: Pan Paweł Mes (prezes Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com) oraz Pan Piotr Osiński (przedstawiciel Polskiej Ligi Piątek Piłkarskich w Londynie).

Na zawodników, oprócz dyplomów i pucharów, czekały także niespodzianki. Wylosowano nagrody indywidualne – sprzęt sportowy, plecaki, zegarki. Wszyscy otrzymali upominki i pamiątkowe koszulki.

Zwycięzcy otrzymali dodatkowo kosze słodyczy i gotówkę na sprzęt sportowy. Dla najlepszego strzelca, bramkarza i piłkarza meczu Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com oraz Goniec Polski ufundowali vouchery na naukę języka angielskiego o wartości 1000 zł.

Mistrzostwa Domów Dziecka to ważne wydarzenie. Cieszymy się, że razem z Fundacją Eva możemy co roku wspierać rozwój młodych talentów i propagować sport. Radość uczestników turnieju to dla nas najwspanialsza nagroda 🙂

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *