Kurs w górę! Brytyjczycy w UE?

Kurs w górę! Brytyjczycy w UE?

Wskazuje na to najnowszy sondaż! Aż 55% Brytyjczyków pragnie zostać w Unii Europejskiej, a jedynie 37% chce Brexitu. Jak to wpływa na kurs funta? Genialnie!

To świetny moment, żeby wysłać przekaz do Polski – tak mocnego funta dawno nie było!

wyślij przelew do Polski

Czemu Brytyjczycy zmieniają zdanie?

To duża zasługa Davida Camerona, który od dłuższego czasu prowadzi intensywną kampanię na rzecz zostania Wielkiej Brytanii w UE. Wprawdzie nie uwierzono, że opuszczenie Unii to zagrożenie dla europejskiego pokoju, ale na wyobraźnię obywateli zadziałały inne negatywne skutki Brexitu. Cameron przekonał obywateli, że znaczącym zagrożeniem dla Wielkiej Brytanii jest utrata politycznego wpływu na świecie. Mogłoby to spowodować pogorszenie warunków życia w UK. Brytyjczycy obawiają się również jak Brexit wpłynąłby na napływ emigrantów do kraju.

Wierzyć sondażom?

Mimo sondaży wieszczących pozostanie w UE, nic nie jest pewne. Obserwatorzy sugerują, że zwolennicy Brexitu są bardziej zdeterminowani i chętniej zagłosują podczas referendum. Sytuacja wciąż się rozwija i warto ją obserwować.

Warto również korzystać z „efektów ubocznych” zamieszania na Wyspach, które oznaczają wyjątkowo korzystny moment na przelewy do Polski!

ss_button_wyslijprzekazpokorzystnymkursie_01a(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *