Sami Swoi zdobywają UK!

Sami Swoi zdobywają UK!

Wygoda i zadowolenie naszych klientów są dla nas niezwykle ważne, dlatego wciąż się rozwijamy! Sieć placówek Sami Swoi, w których możesz wykonać przekaz do Polski, nieustannie się powiększa. Ostatnio dołączyło do nas 5 nowych oddziałów.

ss_but_sprawdzlisteplacowek_pl

Cieszymy się, że możemy współpracować z naszymi agentami – przedsiębiorczymi ludźmi, którzy stali się ambasadorami Samych Swoich. Każdy z nich ma inną historię. Pan Sławek z „Polish Shop Slonko” zamieszkał w Manchesterze 11 lat temu – dołączył tym samym do swojej rodziny. Inaczej było z Panią Edytą z „Pinokio Deli„. Postanowiła, że chce założyć biznes, dlatego wybrała miejsce, w którym były najlepsze warunki na spełnienie tego marzenia. Wszyscy agenci zgodnie twierdzą, że prowadzenie biznesu ma swoje plusy i minusy. Dobrze jest być swoim własnym szefem, jednak wymaga to wielkiego poświęcenia czasu.

Transfery pieniężne to dla placówek uzupełnienie usług, które oferują na co dzień. Pani Iza z „Polonez Ltd” doceniła uwagę, jaką poświęcamy współpracy z agentami: „Sami Swoi to polska marka z polską nazwą – istnieją inne firmy, jednak pod angielskim szyldem, co mi się nie podoba. Oferujecie korzystne warunki i świetne wsparcie dla agentów, dostosowujecie się do warunków na rynku i do swoich partnerów biznesowych”. Bardzo cieszymy się z takich opinii! Mamy nadzieję, że dzięki naszym agentom największa polska sieć przekazów pieniężnych Sami Swoi będzie się wciąż rozwijać!

Polski Mini Market PRGPOLSKI MINIMARKET PRG
9 RYTON STREET, WORKSOP S80 2AY

Ela's DeliELA’S DELI
24-26 BEATRICE STREET, OSWESTRY SY11 1QG

Legal BaseLEGAL BASE LTD
26 CHARLES STREET, WREXHAM LL13 8BT

pOLISH DELICATESSEN sLONKO 2POLISH SHOP SLONKO 2 LTD
583 CHEETHAM HILL ROAD, MANCHESTER M8 9JE

Pinokio DeliPINOKIO DELI POLSKI SKLEP LTD
QUEENSGATE CENTER UNIT 12ABC,ORSETT ROAD, GRAYS RM17 5DF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *