Sami Swoi kochają polskie kino!

Sami Swoi kochają polskie kino!

Każdej wiosny w Londynie, na polską (i nie tylko) publiczność czeka fantastyczne wydarzenie – święto polskiej kinematografii – Festiwal Kinoteka. W tym roku Sami Swoi Przekazy Pieniężne postanowiło wesprzeć tę niezwykłą inicjatywę.

Podczas Kinoteki można było się zapoznać z polskimi filmami oraz z projekcjami dokumentalnymi. Ponadto wydarzenie urozmaiciły wykłady oraz dyskusje z twórcami, jak również  muzyka na żywo i interesujące ekspozycje.

Niezmiernie cieszy fakt, iż wkład i zaangażowanie firmy Sami Swoi w promocję Festiwalu został doceniony. Mogliście nas spotkać na gali otwierającej wydarzenie w Barbican Cinema, gdzie miała miejsce projekcja filmu Jerzego Skolimowskiego „11 minut” oraz dyskusja z reżyserem.  W tym samym tygodniu, 9.  kwietnia, byliśmy obecni w Regent Street Cinema, gdzie londyńscy kinomaniacy mieli okazję szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą, a także otrzymać nasze firmowe gadżety.

kinoteka4

To była niesamowita edycja! Długo nie zapomnimy wrażeń, których dostarczyły nam filmowe projekcje. Dyskusje z miłośnikami polskiej sztuki były dla nas ogromną przyjemnością. Cieszymy się, że mogliśmy obdarować biletami na to wydarzenie klientów Sami Swoi. Na nastepną Kinotekę przyjdzie nam czekać cały rok – na pewno nas tam nie zabraknie!

_MG_4623

kinoteka3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *