Polak potrafi czyli mężczyzna na Wyspach

Polak potrafi czyli mężczyzna na Wyspach

Od mężczyzn wymaga się, żeby byli silni, odważni i zdecydowani. Czy to nie za dużo, szczególnie w zderzeniu z trudną rzeczywistością emigracji?

Mężczyzna postrzegany jest jako głowa rodziny, osoba, która ma dbać o bliskich. Wyjeżdża zazwyczaj po to, żeby zarobić na konkretny cel i wrócić. Po kilku latach w Anglii zdarza się jednak, że mężczyzna ściąga na Wyspy rodzinę. To ogromna odpowiedzialność! Zmiany w życiu wiążemy zazwyczaj z dużymi nadziejami, jednak okazuje się, że pojawiają się też trudności.

wyślij przelew do Polski

Inny kraj, język i zwyczaje powodują, że trudno jest się odnaleźć w nowym środowisku. Brytyjski rynek pracy często zmusza Polaków do pracy poniżej kwalifikacji, co szczególnie ciężko znoszą mężczyźni. Oczekiwania rodziny pozostawionej w Polsce powodują presję, a samotność daje w kość największemu twardzielowi!

Polscy mężczyźni znani są jednak z silnych charakterów. Nie poddają się łatwo! Wyróżniają się spośród innych pracowitością i ambicją. Potrafią rozładować stres – czasem telefonem do rodziny, a innym razem… sportem. Polacy, ze swoją miłością do piłki nożnej, cenią pobyt na Wyspach, gdzie football to wręcz sport narodowy. Receptą na samotność może okazać się także zawieranie znajomości z innymi Polakami, w czym pomagają media społecznościowe. Mężczyźni odważnie dążą do celu, którym czasem jest sprowadzenie żony i dzieci do Anglii, lecz częściej powrót do Ojczyzny.

Mężczyzna może być silny i odważny oraz wytrwale radzić sobie z wyzwaniami. Trzeba jednak pamiętać, że potrzebuje przy tym wsparcia i zrozumienia 🙂

Wszystkim wspaniałym mężczyznom życzymy dziś
szczęścia, radości, spełnienia marzeń i satysfakcji z życia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *