Siema Swojaki!

24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już minął, jednak emocje związane z tym wydarzeniem nadal nas nie opuszczają. A wszystko to Wasza sprawka 🙂

Już wyjaśniamy, co mamy na myśli! Jesteśmy pod wrażeniem tego, co wspólnie osiągnęliśmy. To dzięki Wam, Drodzy Klienci, podczas tegorocznej edycji WOŚP pobiliśmy wszelkie rekordy. Tak, tak, dobrze przeczytaliście! Kwota, jaką udało sie zebrać dzięki Waszej ogromnej hojności, wyniosła aż £7048,72!

1

Razem z nami wspieraliście Orkiestrę niezwykle aktywnie, wrzucając pieniądze do puszek w naszych placówkach oraz robiąc darmowe przekazy wszelkimi dostępnymi u nas kanałami (w punktach, przez telefon i Internet), a także bawiąc sie z nami podczas Orkiestrowych wydarzeń specjalnych.

Nie sposób przemilczeć Waszego zaangażowania podczas wydarzeń w Oxford, Bedford i Hull zatem słów kilka o tym, co tam się działo…

W Bedford, gdzie Orkiestra gra nieprzerwanie od 2009 roku, zarówno sztab jak i Wy pokazaliście jak należy się bawić. Największa, miejska sala koncertowa w Corn Exchange tętniła zarówno muzyką, jak i mnóstwem pozytywnej energii. Jest nam miło, że pomimo wspaniałych koncertów (na scenie podziwiać mogliśmy De Mono, Res Publica, Whisky) ciągle byliście z nami, podchodziliście do stoiska, wypełnialiście kupony konkursowe. Widoczny był Wasz entuzjazm, który niewątpliwie pomógł pobić rekord w zbiórce pieniędzy w sztabie Bedford, gdzie w ciągu całego wydarzenia zebrano 10 tysięcy funtów!

zdjecie-w-tekscie1(1)

Nie mniejsze uznanie należy się Wam, Drodzy Klienci, za wsparcie jakie otrzymało od Was WOŚP podczas 24 Finału w Oxfordzie. Miło było zobaczyć jak bierzecie udział w atrakcjach przygotowanych na ten dzień w Przedszkolu „Maluchy”, Polskiej Szkole w Oxfordzie, Polskim sklepie “Zuber”, Sklepie Polish Specialities czy w Polskim Radiu w Oxfordzie. Od zabaw z dziećmi po szkolenia z udzielania pierwszej pomocy – wszędzie było Was pełno! Dzięki Waszemu zaangażowaniu naszym reprezentantkom udało sie zebrać £465.

Kolejne miejsce i kolejny, pobity dzięki Wam rekord! Nie żartujemy 🙂 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany był w Hull po raz szósty. Kwota zebrana dla dzieci i osób starszych wyniosła w tym mieście aż 11 tysięcy funtów! Niezwykle ucieszyła nas Wasza obecność na wieczorku poetyckim, podczas koncertu DeMono, na zabawie karnawałowej oraz w niedzielnych atrakcjach w Springbank Community. Dobrze było spotkać się razem w tak ważnym celu i przeżyć wspólnie tyle niesamowitych emocji.

Trudno wyrazić słowami wdzięczność, jaką odczuwamy wiedząc, że mogliśmy być częścią tak wspaniałego wydarzenia. Niezwykle ważny i wymagający podkreślenia jest fakt, że nie udałoby się osiągnąć tego wszystkiego, gdyby nie Wy – Swojaki. My natomiast wyciągnęliśmy jeden wniosek – w przyszłym roku musimy postarać się jeszcze bardziej. Będziemy grać z Jurkiem i Orkiestrą, wiadomo… do końca świata i o jeden dzień dłużej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *