Sami Swoi sponsorem IX Kongresu Polskich Stowarzyszeń Studenckich w Wielkiej Brytanii

Sami Swoi sponsorem IX Kongresu Polskich Stowarzyszeń Studenckich w Wielkiej Brytanii

IX Kongres Polskich Stowarzyszeń Studenckich w Wielkiej Brytanii odbędzie się już 26-28 lutego w Leicester. Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com wspierają ambitnych młodych ludzi i ważne inicjatywy – jesteśmy sponsorem strategicznym tego inspirującego wydarzenia. 

Ideą organizowanego od 2008 roku Kongresu jest jednoczenie polskich studentów w Wielkiej Brytanii. W wydarzenie zaangażowany jest m.in. Oxford University, University of Cambridge, University of Edinburgh. Celem Kongresu jest stworzenie spójnego programu rozwoju polskich studentów za granicą. Uczestnicy będą poszukiwać odpowiedzi na pytanie, jak można przełamywać bariery edukacyjne, społeczne i polityczne.

Tegoroczną edycję wydarzenia ma odwiedzić ok. 300 delegatów z Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii i Polski. W Kongresie wezmą udział przedstawiciele rządu, członkowie organizacji polonijnych, a także osoby związane z kulturą, publicystyką i biznesem. Maciej Orłoś poprowadzi warsztat z wystąpień publicznych, Jacek Żakowski przedstawi sposoby na przemianę polskiej gospodarki i polityki, a Mateusz Damięcki opowie o tym, jak ważna jest kultura. Na specjalne zaproszenie przyjadą licealiści z Polski, którzy marzą o studiowaniu na najlepszych uczelniach na świecie.

Sami Swoi pragną być częścią tego prestiżowego wydarzenia, dedykowanego młodym ludziom, którzy chcą się rozwijać i poszerzać wiedzę. Odwiedź nas na Kongresie i zasięgnij informacji o naszej aktualnej rekrutacji. Wiemy, że wspieranie ambitnej społeczności studentów to świetna inwestycja w przyszłość!

There are 1 comments for this article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *