Nie daj się wydoić! Przelewy do Polski tylko 99p

Nie daj się wydoić! Przelewy do Polski tylko 99p

Nasza jesienna promocja w Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne zapewne spodoba się wszystkim z Was. Już od 1 października ruszamy z mega promocją!

Jeszcze nigdy przesyłanie pieniędzy do Polski nie było ani tak łatwe, ani tak tanie jak teraz. Tylko 99 pensów i dowolna kwota trafia do odbiorcy w kraju. To przelew rzeczywiście na każdą kieszeń. Dodatkowo bardzo korzystny kurs funta i szybkość samego transferu powoduje, że przesyłanie pieniędzy do Polski jest dziecinne łatwe.

Wystarczy zarejestrować się w Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com i możecie od razu realizować płatności po bardzo atrakcyjnej, promocyjnej cenie 99 p.

Ta niezwykle zachęcająca, niska cena za przelew, dotyczy wszystkich wykonywanych Przekazów Standard na konto złotówkowe. Bez względu na to czy będziecie realizować przelew w jednej z biorących udział w promocji placówek, czy pośrednictwem strony internetowej, infolinii lub aplikacji mobilnej, zawsze zapłacicie tylko 99 pensów.

Opłata za przekaz z Wielkiej Brytanii do Polski nie jest uzależniona od wielkości przesyłanej kwoty. Bez względu na to czy wysyłacie małą czy dużą sumę pieniędzy, zawsze zapłacicie tylko 99 pensów.

Nie daj się wydoić! Wysyłaj ile chcesz za 99 p, tylko z Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com


TERMS AND CONDITIONS

This Offer of a Standard Transfer at the reduced rate of 99 pence is valid from 1st of October for a limited time only.

The Offer is available on all Sami Swoi channels: online, mobile, phoneline and at all Sami Swoi branches and agents.

One Money Mail Ltd (trading as Sami Swoi) reserves the right to end this Offer or to amend these terms at any time without prior notice.

By availing yourself of this Offer you agree to be bound by our standard Terms and Conditions.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *