Sami Swoi na Goniec Polish Festival

Sami Swoi na Goniec Polish Festival

Tegoroczny Goniec Polish Festival za nami! Największa impreza dla Polonii w UK odbyła się w ostatni weekend sierpnia i przyciągnęła tłumy – rodziny z dziećmi, przyjaciele, znajomi! Szósta już odsłona festiwalu przebiegła w sielankowej atmosferze, przy muzyce zespołów De-Mono oraz Piersi! Jak co roku Sami Swoi patronowali całemu wydarzeniu wprawiając publikę w jeszcze lepszy nastrój.Tym razem, po zeszłorocznym doświadczeniu ogromnej ilości gości, wraz z organizatorem zdecydowaliśmy się na przeniesienie imprezy w bardziej przestronne miejsce – Ealing Common Park. To był strzał w dziesiątkę! Na imprezę przybyły tłumy – szacujemy, że bawiło się z nami około 20 tysięcy gości – nie tylko Polaków, ale także przedstawicieli innych narodowości, chcących wspólnie spędzać czas przy polskich rytmach.
Polacy w UK

Tradycyjnie imprezę otworzył pan Paweł Mes, dyrektor zarządzający firmy Sami Swoi www.PrzekazyPieniężne.com, który powitał publiczność zgromadzoną na Ealing Common i podkreślił, że cieszy się, że Festiwal z roku na rok rośnie w siłę i przyciąga coraz większą liczbę osób – nie tylko Polaków, ale i Brytyjczyków. Pan Paweł podkreśla, że celem Samych Swoich jest między innymi bycie częścią polskiej wspólnoty oraz integracja z miejscową społecznością – Polakom chcemy dawać swietną imprezę i poczucie, że potrafimy również w Anglii robić duże rodzinne festiwale, na które możemy zaprosić Anglików i się tego nie wstydzić.
Goniec Polish Festival

W tegorocznym, festiwalowym konkursie można było wygrać aż 10 voucherów o wartości £100, a przy naszym stoisku poczęstować się pysznymi krówkami i odebrać inne niezwykłe gadżety, zaś każdy kto polubił nasz fanpage na Facebooku otrzymał wyjątkowy, festiwalowy kubek. Przez cały czas trwania festiwalu nasze piękne stewardessy spacerowały wśród gości rozdając kupony biorące udział w losowaniu voucherów oraz wiele innych gadgetów.  Przy stoisku Sami Swoi można było poznać naszą szeroką ofertę przekazów pieniężnych do Polski dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz wypełnić kupon biorący udział w losowaniu nagród. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpiło na końcu imprezy.
przelewy do Polski jedną ręką

Rewelacyjną zabawą okazał się nasz konkurs na najszybszy przekaz wykonany w aplikacji mobilnej Sami Swoi! Chętni do udziału w zabawie mieli przed sobą nie lada zadanie – wykonać przekaz przez aplikację w jak najkrótszym czasie.
Sprawa wydawałaby się prosta, gdyby nie fakt, że transfer należało wykonać jedną ręką! Druga w tym czasie uwięziona była w kajdankach przypiętych do łóżka!
Śmiechu było co nie miara. Najszybszy okazał się jeden z panów, jego czas to 8 sekund 59 setnych sekundy. Dzięki swojej sprawności wygrał iPada Air2 a także pobił czas z reklamy „Genialna aplikacja do przekazów pieniężnych Sami Swoi”. Teraz, dzięki urządzeniu może wykonywać wszystkie inne przekazy równie szybko przy użyciu naszej apki.
najszybszy przelew do Polski

Na Festiwalu swoją reprezentację miał także dział klientów biznesowych. Ola i Tomek mieli okazje poznać osobiście swoich klientów, z którymi znali się dotąd tylko przez telefon. Oprócz zacieśnienia relacji z obecnymi klientami udało nam się także pozyskać kilku nowych potencjalnych klientów. Każdy kto odwiedził nasze stoisko i zostawił nam wizytówkę swojej firmy miał możliwość wygrania jednej z dziesięciu głównych nagród. Szczęście uśmiechnęło się do Pana Damiana z firmy ,,Timberwindowsdesigne”.

Jesteśmy zadowoleni ponieważ to co zamierzyliśmy udało nam się zrealizować. Festiwal był dla każdego z nas nowym doświadczenie w pracy, a także możliwością uczestniczenia w wydarzeniu ważnym dla firmy oraz polskiej społeczności w Anglii.

Ogromną frajdę dzieciakom sprawiły specjalnie dla nich przygotowane atrakcje w sekcji Kids Village – malowanie twarzy, dmuchane zamki, wesołe miasteczko czy pokaz gigantycznych baniek mydlanych. Aby mieć siłę na zabawę obowiązkowo trzeba było skosztować polskich specjałów – kiełbasek, wędlin, pierogów, świeżutkiego pieczywa w sekcji Food Village. Dla każdego coś dobrego!
zespół Piersi w Londynie

Nie było Cię z nami? Nic straconego, już za rok kolejny Festiwal, na który już teraz gorąco zapraszamy!
Demono i nasze stewardessy Sami Swoi

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *