Jedyna taka aplikacja na rynku przekazów pieniężnych!

Jedyna taka aplikacja na rynku przekazów pieniężnych!

Aplikacja Sami Swoi www.PrzekazyPieniezne.com to obowiązkowa appka w telefonie każdego Polaka w Wielkiej Brytanii! Jako jedyni umożliwiamy Tobie przesyłanie pieniędzy na polskie konta w tak szybki i prosty sposób. Nasza niezawodna aplikacja zawsze jest w zasięgu Twojej ręki, co nie pozwoli Tobie zapomnieć o uregulowaniu płatności w Polsce czy wykonaniu przelewu dla mamy.

Aplikacja umożliwia Tobie wykonanie trzech typów transferów. Możesz wykonać przekaz standardowy, expressowy lub transfer w 10 minut na konto. Mobilne przelewy z Sami Swoi są bardzo intuicyjne. W trzech krótkich krokach bezproblemowo wykonasz przelewy na wybrane przez siebie konta bankowe w Polsce. Po pierwsze wybierz typ przekazu i podaj kwotę. Po drugie wybierz odbiorcę transferu. Po trzecie dokonaj szybkiej płatności tylko jednym kliknięciem. W mobilce pojawiła się również opcja zlecenia stałego, która jeszcze bardziej ułatwi Twoje codzienne płatności.

Zobacz jakie to proste!

Jeżeli jeszcze nie masz aplikacji – nic się nie martw. W każdej chwili możesz ją pobrać na swoim telefonie ze sklepu GooglePlay lub AppStore. Trwa to dosłownie chwilę i a na pewno warto ją mieć.
W genialnej aplikacji mobilnej wkrótce spotka Cię wiele miłych niespodzianek!

There are 2 comments for this article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *