Happy Hour w Sami Swoi!

Happy Hour w Sami Swoi!

Radosne chwile dla wszystkich posiadaczy naszej genialnej aplikacji mobilnej Sami Swoi nadciągają!  Happy Hour jest nową promocją, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie, czyli po prostu czas, kiedy nasz klient jest uśmiechnięty i zadowolony z naszych usług. A ten uśmiech na twarzy spowodujemy właśnie my!

Podstawowym elementem do skorzystania z tej promocji jest konieczność zainstalowania naszej APLIKACJI MOBILNEJ. Bez niej nie dowiesz się o aktualnych promocjach. Najlepsze jest to, że w każdej chwili możemy Ciebie zaskoczyć. Nie będziesz wiedział, kiedy odbędzie się promocja, do czasu, kiedy otrzymasz notyfikację na swój telefon.  Śledź je uważnie!

Koniecznie pobierz i zainstaluj nasza apke! Obserwuj przychodzące na nią informację. Możesz otrzymać na telefon jakąś wskazówkę lub po prostu kod, który wprowadzisz w polu kod promocyjny przy wykonywaniu danego typu przelewu.  Koniecznie obserwuj nasz profil Facebookowy, ponieważ tam również będziemy informować o promocjach Happy Hour w Sami Swoi.

Skorzystanie z promocji jest bardzo proste. Wystarczy, że zalogujesz się do aplikacji mobilnej, wybierzesz typ przekazu, na który jest promocja i po wybraniu odbiorcy w polu kod promocyjny wprowadź kod, który otrzymasz w powiadomieniu w aplikacji. Za każdym razem otrzymasz informację o promocyjnym przekazie danego dnia, czy to w notyfikacji czy w grafice w aplikacji. Pamiętaj, by najlepiej od razu wykonać przekaz, bo Happy Hour to promocje, które będą trwać tylko przez godzinę, no czasami może troszkę dłużej.

Daj się zaskoczyć, przelewy w aplikacji Sami Swoi zawsze pod ręką!

Pobierz teraz na:

aplikacja Saami Swoi Android       App store przelewy do Polski z UK

There are 1 comments for this article
  1. Kamilka89 at 09:57

    Fajny pomysł. Osobiście jeszcze się nie załapałam, ale staram się obserwować aplikację. Mam nadzieję, że w tym tygodniu jeszcze nie było promocji i się załapię! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *