Znamy już imię małej księżniczki Cambridge!

Miesiąc temu cały świat obiegła informacja o narodzinach małej księżniczki Charlotte w brytyjskiej rodzinie Królewskiej. Euforia opanowała całe Zjednoczone Królestwo, krótko mówiąc – świat oszalał. Na początku bukmacherzy obstawiali nawet, jakie imię zostanie jej nadane i w jakiej sukience pokaże się mieszkańcom księżna Kate.

Kilka dni temu w Internecie opublikowano oficjalne zdjęcia małej księżniczki Cambridge. Zdjęcia nie zostały wykonane przez specjalnie zatrudnionego fotografa, a przez księżną Kate, która studiowała fotografię. Co więcej nie są to zdjęcia samej księżniczki, a również jej starszego brata księcia George’a. Zdjęcia zostały opublikowane przez Kensington Palace na Twitterze. Sama sesja została wykonana w Anmer Hall w Norfolk, gdzie Książe wraz z Księżną i dziećmi zatrzymali się po narodzinach księżniczki.

W związku z przyjściem księżniczki na świat, różne przedsiębiorstwa obdarowują rodzinę królewską prezentami i organizują promocje w swoich lokalach, by uczcić ogłoszenie imienia Księżniczki. Na przykład kilka lokali Pizza Hut zorganizowało promocję na darmowy posiłek dla pierwszych 100 osób, które zgłoszą się do lokalu i udowodnią, że mają na imię Charlotte/Karolina.

Również założycielki polskiej firmy produkującej zabawkę Whisbear wysłały specjalną przytulankę dla małej księżniczki Charlotte. Miś zoastał zapakowany w specjalny pokrowiec, na którym zostało wyhaftowane królewskie logo. Z informacji, jakie otrzymała założycielka firmy, przesyłka dotarła do adresata, natomiast nie wiemy czy mała księżniczka śpi z misiem wyprodukowanym w Polsce.

There are 1 comments for this article
  1. Aleksandra at 14:32

    Żałuję, że rodzice nie ndali mi imienia Charlotte 😀 mogłabym się najeść za darmo! Fajne promocje i fajny gest tej polskiej firmy z wysłaniem specjalnego misia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *