Tanie loty między Polską a Szkocją.

Czeskie linie lotnicze CSA wprowadzają nowe połączenia między polskimi lotniskami i Szkocją. Dokładnie z dwóch portów lotniczych w Polsce – w Łodzi i w Rzeszowie, dwa razy w tygodniu będą wylatywać samoloty, których celem będzie Edynburg. Już od lipca do Szkocji będziemy mogli się dostać Airbusami 319, które pomieszczą 144 pasażerów.

Zachwycająca jest również cena dostępnych biletów. Z Polski będzie można polecieć do Szkocji już za 180 zł, czyli około 39 funtów. Co ważne w cenę biletu jest wliczony bagaż podręczny jak i 15-kilogramowy rejestrowany bagaż. Na podkładzie samolotu pasażerowie mogę korzystać z bezpłatnych przekąsek w postaci kanapek i muffinek, napoi bezalkoholowych, czeskiego piwa lub wina.

Linie lotnicze CSA zaplanowały pierwsze wyloty na 14 lipca tego roku. Samoloty będą wylatywać we wtorki i soboty, również w okresie zimowym. Bilety na nowe połączenia są już dostępne w sprzedaży na stronie internetowej www.czechairlines.com oraz w biurach podróży.

Jest to dobra wiadomość dla Polaków mieszkających w Szkocji oraz dla ich bliskich w Polsce. Pamiętajcie, że również z www.PrzekazyPieniezne.com możecie przesyłać pieniądze ze Szkocji do Polski. Zawsze szybko, tanio i bezpiecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *