Sami Swoi świętują Dzień Ojca.

Dzień Ojca jest międzynarodowym świętem, które w każdym kraju obchodzi się go innego dnia. W Stanach Zjednoczonych obchodzi się go 19 czerwca. We Włoszech, Hiszpanii i Portugalii 19 marca. Na Litwie obchodzony jest w pierwszą niedzielę czerwca, a w Austrii – w drugą niedzielę czerwca. Dzisiaj, 23-go czerwca, obchodzimy go w naszym kraju. Jest to ważny dzień nie tylko dla naszych ojców, ale i dla nas. Jest to czas, w którym możemy podziękować Tacie za wszystkie trudy, jakie włożył w nasze wychowanie.

Dla małych chłopców tata zawsze jest wzorem do naśladowania, a dla małych dziewczynek jest to wzór przyszłego męża. Dzisiaj możemy podziękować za to, że nauczył nas jeździć na rowerze, za to, że nauczył nas pokory oraz szacunku dla drugiego człowieka.

Sami Swoi Przekazy Pieniężne również świętują Dzień Ojca. Jeżeli chcesz zrobić Tacie prezent w postaci podarunku pieniężnego, z nami wykonasz przekaz dzięki aplikacji mobilnej za jedyne 99p. A jeżeli chcesz, by pieniądze pojawiły się na koncie już dziś – wykonaj transfer w 10 minut na konto złotówkowe w jednym z naszych punktów kasowych, na infolinii lub dzięki stronie internetowej www.PrzekazyPieniezne.com. Wszystko szybko, łatwo i bezpiecznie tylko z Sami Swoi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *