„Dzieci przyszłością Europy”

„Dzieci przyszłością Europy”

Sami Swoi Przekazy Pieniężne wraz z Oxford Polish Association zapraszają na Piknik Europejski. Zabawy organizowane z myślą o najmłodszych, odbędą się dnia 7 czerwca 2015 roku przy St Gregory the Great, Cricket Road, Oxford OX4 3DR.

Na pikniku dzieci będą mogły wziąć udział w wielu różnorodnych konkursach. Od godziny 11: 30 do godziny 17 najmłodsi będą mogli skorzystać z dmuchanych zamków czy rodeo dla dzieci. Będą mogli również wziąć udział w warsztatach z animacji lub zajęciach zorganizowanych w ramach kącika artystycznego.

Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych warsztatów dla dzieci jak i dla rodziców między innymi warsztaty z kreatywnego pisania. Będzie również przeprowadzony konkurs na najbardziej efektywny makijaż filmowy dla młodzieży. Na pikniku każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Od rana do wieczora czeka na Was również niesamowita zabawa w Bajkolandii!

Podczas pikniku odbędzie się również Turniej piłkarski, w którym wezmą udział drużyny dziecięce i drużyny dorosłych. Większość atrakcji na pikniku będzie dostępna bezpłatnie, nie zabraknie stoisk z jedzeniem, które będą odpłatne.

Piknik Europejski z Sami Swoi

 

Serdecznie zapraszamy do spędzenia najbliższej niedzieli na Pikniku Europejskim „Dzieci przyszłością Europy”.

There are 1 comments for this article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *