Dzień Matki z Sami Swoi

W Polsce 26 maja to jeden z najszczęśliwszych dni w życiu każdej matki. To właśnie tego dnia wszystkie dzieci w przedszkolach i szkołach szykują laurki bądź drobne upominki dla swoich mam wkładając w to całe swoje serce. A dorosłe dzieci zmierzają z czekoladkami lub innymi prezentami, by okazać szacunek i wdzięczność swoim mamom.

Z nami możecie przesłać drobny upominek w postaci przekazu pieniężnego. A jeżeli nie ma Ciebie w domu i nie masz dostępu do Internetu, to nic się nie martw. Możesz pobrać naszą ulepszoną wersję aplikacji mobilnej, na której wykonasz przelew z każdego miejsca i za przelew standardowy zapłacisz jedyne 99p. Możecie również wykonać szybki przelew w 10 minut, by zapłacić za dostarczenie mamie bukietu kwiatów do domu. Wszystkie nasze przekazy wykonacie na kilka sposobów – w punktach agencyjnych, dzięki naszej infolinii, na aplikacji mobilnej lub na naszej stronie internetowej www.przekazypieniezne.com.

Na całym świecie data tego święta jest zależna od kraju, w którym jest obchodzone. Najwięcej państw uznaje, że jest to zawsze druga niedziela maja. Natomiast 26 maja to data obowiązująca jedynie w Polsce, gdzie pierwszy raz obchodzono Dzień Matki w 1914 roku w Krakowie. Święto ma na celu ukazanie matkom naszej miłości jak i podziękowanie za prace, jaką włożyły w nasze wychowanie.

Z okazji tego Święta zespół Sami Swoi Przekazy Pieniężne chce życzyć każdej Mamie wszystkiego, co najlepsze, dużo zdrowia, codziennego uśmiechu na twarzy i radości z życia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *