Przelewy walutowe – przelewaj na konta we frankach, funtach, euro i dolarach!

Przelewy walutowe – przelewaj na konta we frankach, funtach, euro i dolarach!

Wyjechałeś do pracy za granicą, a w Polsce masz otwarte konto w obcej walucie? Chcesz bezproblemowo przesyłać swoje pieniądze do kraju, ale koszty przekraczają Twoje oczekiwania? Sami Swoi Przekazy Pieniężne, jako jedna z niewielu firm transferowych umożliwia wykonywanie przekazów na konta walutowe w Polsce. Z nami możesz przesłać swoje pieniądze w szybki i łatwy sposób z Wielkiej Brytanii do Polski po najatrakcyjniejszym kursie na rynku.

Przekazy te dotyczą jedynie przelewów na konta walutowe. Oferujemy Tobie cztery rodzaje transferów. Transfer standardowy na konto w funtach (GBP) prześle Twoje środki w przeciągu 5 dni roboczych za jedyne 12£, natomiast opłata jest zależna od tego ile pieniędzy przesyłasz. Jeżeli chodzi o przelew standardowy na konto we frankach, dolarach czy euro, to zapłacisz jedyne 5£ i pieniądze po 5 dniach roboczych znajdą się na koncie w Polsce. Możesz wybrać również transfer expressowy, opłata jest wyższa, ale warto jeżeli zależy Tobie na tym, by pieniądze trafiły szybciej na konto. Za taki przelew na konto w funtach (GBP) zapłacisz od 15£ (zależnie do kwoty wysyłanej). A za przekaz express na konto w dolarach, frankach czy euro zapłacisz 10£. Czas realizacji tych przekazów to 3 dni robocze.

Pamiętaj, że transfery na konta we frankach (CHF), euro (EUR) czy dolarach (USD) mają stałą opłatę. Jedynie przy transferach na konta w funtach (GBP) opłaty są uzależnione od tego, jaką kwotę wysyłasz. Przed wykonaniem transferu na konto w funtach zalecamy, by upewnić się czy bank odbiorcy nie naliczy dodatkowych kosztów, na które firma nie ma żadnego wpływu.

Przekazy na konta walutowe w Polsce możesz wykonać w naszych punktach kasowych oraz na infolinii. Nie zastanawiaj się dłużej. Zaufaj specjalistom i dołącz do największej sieci przekazów pieniężnych w UK i Strefie Euro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *