Co łączy Firmę Sami Swoi Przekazy Pieniężne i Electronic Money Association?

Co łączy Firmę Sami Swoi Przekazy Pieniężne i Electronic Money Association?

Electronic Money Association w skrócie znany jako EMA jest to europejski organ reprezentujący wydawców elektronicznych pieniędzy oraz innowacyjnych dostawców usług płatniczych. Jego członkami są instytucje płatnicze, banki oraz systemy płatnicze. EMA reprezentuje swoich członków w rozmowach z rządem, Unią Europejską oraz organami konsumenckimi. EMA jest stowarzyszeniem, które dąży do zwiększenia konkurencyjności sektora płatniczego oraz wytycznych dla nowych produktów i usług.

Jak dobrze wiemy, Sami Swoi Przekazy Pieniężne to firma, która przez 10 lat istnienia na rynku otrzymała miano lidera w swojej dziedzinie. Codziennie pracownicy firmy znajdują innowacyjne rozwiązania dla swoich klientów. Obecnie firma udostępnia wykonywanie przekazów na 5 różnych sposobów. Jedną z ostatnich wprowadzonych nowości jest aplikacja mobilna, która dostępna jest na urządzeniach z systemem Android i iOS.

Głównym zobowiązaniem członków EMA jest sprawiedliwe traktowanie swoich klientów. Firmy, które należą do tego stowarzyszenia muszą spełniać pewne warunki, między innymi takie jak:
*klienci mogą być pewni, że są traktowani sprawiedliwe,
*klienci otrzymują jasne informacje na tamat produktów, ich kosztów i pobieranych prowizji,
*klienci są na bieżąco informowani o wprowadzanych zmianach w firmie, na przykład dotyczących opłat
*dane klientów są traktowane jako prywatne i poufne, a firma działa w bezpiecznych i niezawodnych systemach płatności,
* reklamacje rozpatrywane są możliwie szybko i zgodnie z przepisami, a niezadowoleni klienci mogą się zgłosić do rzecznika praw obywatelskich – Financial Ombudsman Service

W 2014 roku Sami Swoi Przekazy Pieniężne została członkiem organizacji Electronic Money Association. Firmę doceniono za innowacyjne pomysły, szerokozaawansowane systemy IT oraz udostępnianie swoich usług na wielu kanałach. Członkowstwo w tym stowarzyszeniu jest dużym wyróżnieniem i potwierdzeniem, że firma rozwija się we właściwym kierunku.

There are 1 comments for this article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *