Relacja z V odsłony Goniec Polish Festival

Stało się! Piąta edycja Goniec Polish Festival przeszła do historii… i to, w jakim stylu! Tegoroczna impreza polonijna była dla nas szczególna. Poza goszczeniem wyjątkowych gwiazd, takich jak Majka Jeżowska czy Donatan&Cleo, nasza firma Sami Swoi  Przekazy Pieniężne, partner strategiczny wydarzenia, świętowała swoje dziesiąte urodziny. Z jednej strony była to niezwykle przyjemna okazja, z drugiej jednak, cała ekipa Samych Swoich odczuwała presję. Czy uda nam się stanąć na wysokości zadania? Jak to wszystko zorganizować? Jak sprawić, by klienci byli zadowoleni i miło wspominali Festival?
Przygotowania do imprezy zaczęły się na kilka miesięcy przed wyznaczoną datą przedsięwzięcia. Jednak dopiero w dniu wydarzenia wszyscy poczuliśmy zdenerwowanie. Pomimo rozpoczęcia Festivalu o godzinie 12, wszyscy pracownicy Samych Swoich już o 8 rano pojawili się w naszym sztabie, skąd udaliśmy się do wyznaczonych wcześniej zadań.
I tak część z nas przygotowywała gadżety dla klientów: balony, flagi, długopisy, smycze, czy uwielbiane przez wszystkich – polskie krówki. Zadaniem kolejnej grupy było przygotowanie naszego firmowego stoiska. Nie była to rzecz łatwa, jednak wszystko wyszło bardzo dobrze. Z daleka można było dostrzec pięknie udekorowany różowymi balonami namiot Swojaków. Podchodząc bliżej klienci widzieli przeszkloną gablotę, w której znajdowała się główna nagroda naszych festivalowych konkursów, czyli 10 tabletów Samsung Galaxy Tab 3, a także długi stół zastawiony przeróżnymi przedmiotami. Znalazły się na nim takie rzeczy jak kubki, które klienci otrzymywali jeśli lubili naszą stronę na portalu społecznościowym Facebook, lub mieli pobraną na smartfon naszą firmową aplikację . Wcześniej wymienione gadżety, ulotki, długopisy oraz konkursowe kupony, które po wypełnieniu należało wrzucić do jednej z kilku różowych skrzynek.
Trzyosobowa jednostka specjalna przygotowała oraz obsługiwała także stoisko Photo Boot. Na stoisku tym, zorganizowanym wspólnie z redakcją Gońca Polskiego, uczestnicy Festivalu mogli zrobić sobie darmowe zdjęcie. Warunkiem jednak było wypełnienie kuponu oraz udział w konkursie. Photo boot konkurs rozstrzygnięty zostanie do końca bieżącego miesiąca. Do 26 września na blogu Samych Swoich głosować można na najciekawsze zdjęcie. Wygrywają trzy osoby z największą liczbą głosów!
Na pewno zastanawiacie się, dlaczego w moim artykule znajduje się tak wiele militarnego słownictwa. Bynajmniej nie jest to zbieg okoliczności. Bowiem po godzinie 12, kiedy to nastąpiło oficjalne otwarcie piątej edycji Goniec Polish Festival, rozpoczęła się wojna. Nasze stoisko cieszyło się ogromną popularnością. Zarówno klienci, jak i ludzie, którzy jeszcze nas nie znali, przystąpili do ataku. Oczywiście nie dosłownego, a jedynie metaforycznego. Wszyscy uśmiechnięci, witali się z nami, pozdrawiali, zadawali pytania, wypełniali kupony… istne szaleństwo. Wśród tego entuzjastycznego chaosu wyłapywałam tylko ciągle padające „rozkazy” naszej managerki i koordynatorki: „więcej balonów”, „dołożyć kubki” itp.
Nie zrozumcie mnie źle, ja wcale nie narzekam. Wręcz przeciwnie! Zarówno ja, jak i moi koledzy, byliśmy zachwyceni! Usłyszeć tak wiele komplementów w ciągu jednego dnia, to niezwykle przyjemne uczucie. Klienci chwalili nas za świetną organizację, ciekawe konkursy i przede wszystkim super zabawę. Tak było przez cały dzień. Chwilę oddechu mogliśmy złapać jedynie podczas obu koncertów, kiedy to uwaga uczestników została przyciągnięta przez występujących: Majkę Jeżowską oraz Donatana&Cleo.
Po występie gwiazd, na scenę wkroczyły nasze piękne i uśmiechnięte hostessy, które w trakcie festiwalu krążyły wśród uczestników rozdając gadżety i baloniki. Wyczytały one siedmiu szczęśliwców, którzy wygrali tablety w naszym festiwalowym konkursie. Laureaci wśród aplauzu i wiwatów odebrali swoje nagrody. Ostatnim elementem imprezy były podziękowania dla organizatorów i partnerów wydarzenia – Gońca Polskiego, reprezentowanego przez General Manager 1MM Media, Izabelę Nowak oraz Samych Swoich, w imieniu, których podziękowania odebrał Dyrektor Zarządzający Paweł Mes.
Na koniec chcielibyśmy wyrazić podziękowanie za możliwość uczestniczenia w tak wyjątkowym oraz niezapomnianym wydarzeniu. Pogoda była piękna, uczestnicy uśmiechnięci i mili, a gwiazdy przygotowały wspaniałe występy. Mimo ciężkiej pracy przy organizacji oraz w czasie trwania Festivalu, nic nie zmienilibyśmy w tym dniu. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć sobie oraz Wam drogim Czytelnikom, równie udanych kolejnych edycji Goniec Polish Festival. Dziękujemy.

There are 2 comments for this article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *