Przelew standard, na oszczędności i rachunki w sam raz

Przelew standard, na oszczędności i rachunki w sam raz

Coraz częściej chcemy wszystko robić szybko, łatwo i tanio, a co za tym idzie szukamy w codziennym życiu takich ofert, które właśnie to nam proponują. My zapewniamy wam jak najprostsze, najszybsze i najtańsze sposoby na przesyłanie pieniędzy do Polski.  Z nami wykonasz przekaz na konto LIVE w 10 minut czy przelewy z mobilną aplikacją Sami Swoi.

Czasem jednak nie jest nam tak spieszno, nie naglą nas żadne terminy zapłaty, więc i gotówka może do Polski dotrzeć nie w 10 minut, a w dwa dni. Dlatego…

Jeśli chcesz wysłać pieniądze do Polski, jednak nie zależy Ci na tym, żeby środki znalazły się na koncie niemalże natychmiast, warto skorzystać z naszej oferty przekazów na konto standard. Jest to najlepsza metoda na pomnażanie oszczędności oraz właściwy sposób na opłatę wszelkich zobowiązań pozostawionych na rachunkach w Polsce.

Nie ważne ile wysyłasz, komu i do jakiego banku. Przekaz na konto standard jest obsługiwany przez wszystkie banki w Polsce. Zawsze płacisz tyle samo – 2,99 funta, a pieniądze na koncie odbiorcy na koncie złotówkowym pojawią się już w ciągu dwóch dni roboczych.

Przekaz możesz wykonać zarówno w jednej z naszych 200 placówek w całej Wielkiej Brytanii, telefonicznie poprzez naszą infolinię, dzięki naszej niezawodnej aplikacji moblinej, możesz również przesyłać pieniądze z całej Europy przez Internet na stronie https://www.przekazypieniezne.com.

There are 3 comments for this article
  1. Elita z Warmi at 12:20

    Spokojnie 2 dni mnie urzadza, nigdy nie wariuje. Najwazniejsze w tym wszystkim zeby sobie zaplanowac kiedy wysylac kase. Jak wchodzi wyplata to sobie robie zestawienie: ile do domu wysylam a ile zostawiam tutaj. Wtedy nie zapominam o oplatach i racie.

  2. inferno LUCIO at 09:26

    Nie tylko na rachunki to dobra opcja transferowa, przelew „zwykly” jak go nazywam spisuje sie takze do roznych aukcji jak allegro czy olx.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *