Takiego Pucharu Polskiej Ligi Piątek Piłkarskich Sami Swoi nikt się nie spodziewał

Liga Sami Swoi Przekazy PieniężnePogoda dopisała podczas tegorocznego Pucharu Ligi Piłkarskich Piątek.
Na brak emocji nie mogli też narzekać kibice oraz sami piłkarze, którzy spotkali się na Vale Farm Sport Centre 22 czerwca.Drużyna the 12 Team - mistrzem Ligi Sami Swoi-czerwiec 2014Największą niespodzianką tegorocznych rozgrywek była przegrana zeszłorocznego zdobywcy pucharu FC Cobalt z PCW Olimpia (0:2). Zaskakujące, gdyż ta ostatnia drużyna znajduje się praktycznie na końcu ligowej tabeli.
FC Cobalt zakończył walkę o puchar już w ćwierćfinale, a oczy kibiców skierowane zostały na zespół The 12 Team, który praktycznie zmiażdżył FC Cosmos 7:0, tym samym zapewniając sobie miejsce w półfinale pucharowych rozgrywek. Półfinal był bardzo wyrównany. Starcie MTA London Construction i The 12 Team pokazało jaką sportową i zaciętą rywalizacją jest football.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a zwycięzcę należało wyłonić poprzez rzuty karne. Lepszymi egzekutorami jedenastek okazali się piłkarze z „dwunastek”. The 12 Team w finałowym meczu spotkali się z druzyną Inter Team, który w ¼ finału pokanał White Wings Seniors 1:0. W ostatnim meczu finałowym swoją wysoką formę pokazał po raz kolejny zespół „dwunastek” pokonując pewnie White Wings Seniors 4:1.Trofeum - Puchar Ligi Sami Swoi Przekaazy Pieniezne - 2014 Puchar Polskiej Ligi Piłkarskich Piątek Sami Swoi Przekazy Pieniężne trafił do The 12 Team. Takiego finału rozgrywek pucharowych jeszcze nie było w kilkuletniej historii ligi, z niecierpliwieniem czekamy na kolejny piłkarski sezon.

There are 2 comments for this article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *