Sami Swoi na Pikniku Europejskim w ramach Oxford101010

Jak co roku, również i w tym, zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii festynów i zabaw z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka nie brakowało.Oxford Polish AssociationSami Swoi PrzekazyPieniezne.com jako główny sponsor serii 10 imprez organizowanych przez Oxford Polish Association, z pewnością nie mógł ominąć Pikniku Europejskiego. Wydarzenie jest jedną z 10 imprez w ramach Oxford10/10/10, projektu zorganizowanego z okazji obchodów 10-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Jak przystało na każdą szanującą się imprezę dla dzieciaków nie brakowało kolorów przy St Gregory the Great Catholic School, Cricket Road w Oxfordzie. Jednym z nich był oczywiście nasz swojakowy kolor. Przy wejściu każdy uczestnik otrzymywał ulotki z harmonogramem konkursów i zabaw w ramach Pikniku Europejskiego oraz mapki (European Picnic Maps) pokazujące jak trafić do poszczególnych atrakcji. Dzieci otrzymały również maski z podobizną różnych zwierząt.

Na miejscu nie zabrakło oczywiście dmuchanych zamków, a dla bardziej wymagających dzieci organizatorzy zorganizowali rodeo oraz łowienie rybek w basenie. Uczestnicy Pikniku Europejskiego mogli spróbować swoich sił również w przeciąganiu liny czy w konkurencjach związanych z piłką nożną.

piknik europejskiPo wysiłku fizycznym maluchy mogły napełnić swoje brzuchy pysznymi kiełbasami, szaszłykami, naleśnikami i oczywiście… lodami. Między poszczególnymi atrakcjami, w których uczestnicy spotkania brali udział, wszyscy z radością przegryzali również nasze swojakowe krówki.

Oxford Polish Association zadbało również o oprawę artystyczną wydarzenia. Zorganizowano karaoke dla dzieci oraz naukę tańca. Obejrzeć można było również występ zespołu tanecznego.
Jako, że Sami Swoi PrzekazyPieniezne.com obchodzą w tym roku swoje 10-lecie z jeszcze większą radością wspieramyinicjatywę Oxford Polish Association. Bawiliśmy się wyśmienicie!

10 lecie Oxford

There are 2 comments for this article
  1. lucyna at 15:14

    Bylismy cala rodzinka ,dzieciaki szczesliwe my rowniez, oby wiecej takich imprez nie tylko w Oxford.Pozdrowienia dla Beaty i reszty załogi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *