Sami Swoi łączą Polaków na emigracji. Opinie naszych klientów

Sami Swoi łączą Polaków na emigracji. Opinie naszych klientów

Sami Swoi - najlepsze przekazy pieniężneMniej więcej tydzień temu przybiegła do placówki zdyszana pani Halinka, jedna z naszych wieloletnich klientek, i zawołała: „Wy to jednak jesteście najlepsi!”. Przyznam szczerze, że jej słowa mile połechtały moje ego, wyprostowałam się zatem i szeroko uśmiechnęłam. Chciałam poprosić panią Halinkę o wyjaśnienie, jednak ona nie potrzebowała mojej zachęty i nie omieszkała poinformować mnie, iż nosi się z zamiarem wysłania większej sumy pieniędzy do Polski. W konkurencyjnej firmie zaproponowano jej co prawda wyższy kurs, niż jest obecnie u nas, „ale pani Basiu, opłatą za wysyłkę to mnie niemile zaskoczyli, zbyt wysoka, uzależniona od wysyłanej kwoty, nie tak jak u was – stała”.

Po tym jakże miłym wydarzeniu, zaczęłam się zastanawiać, co tak naprawdę wyróżnia naszą firmę spośród wielu innych. Oczywiście główną zaletę zauważyła pani Halinka, mianowicie wysoki kurs funta, przy jednocześnie stałej i niskiej opłacie, niezależnej od wysyłanej kwoty – £2,99 za przekaz standardowy, £4,99 za przekaz ekspresowy oraz obecnie promocyjny przekaz LIVE 10 minut za £7,90.

Opcja LIVE cieszy się szczególnym uznaniem wśród naszych klientów. Dzięki temu ekspresowemu przekazowi mogą Państwo np. pomóc rodzinie w nagłym wypadku czy opłacić kupiony na ostatnią chwilę prezent dla bliskiej osoby. Postanowiłam poprosić naszych klientów o pomoc, w znalezieniu zalet Samych Swoich – najlepiej przecież wiecie Państwo, co Wam się podoba.

Pan Robert zwrócił moją uwagę na kwestie wielotorowej dostępności naszych usług. Podoba mu się, że może wykonać przekaz w placówce. Kiedy jest na zakupach w polskim sklepie czy biurze księgowym, zawsze lubi od razu przesłać pieniądze. – Jest szybciej i łatwiej niż przez telefon czy na stronie internetowej https://www.przekazypieniezne.com – tłumaczy pan Robert. – No, i zawsze można sobie kilka słów z panią zamienić – kokietuje.

Istotnie, niewątpliwym plusem naszej firmy jest dostępność. Nasi klienci mają bowiem różne upodobania. Niektórzy, jak pan Robert, preferują przesyłanie środków w placówkach, których przyznajmy szczerze, jest w Wielkiej Brytanii całkiem sporo (posiadamy ponad 200 placówek agencyjnych). Ale są też klienci, którzy głównie ze względu na brak czasu, wolą wykonywać przekazy za pomocą telefonu bądź Internetu (jako jedyni zapewniamy klientom opcje dokonania przekazu za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook).

Pozostając przy wykonywaniu przekazów w placówkach, zwrócili Państwo także moją uwagę na korzyści płynące z osobistego pojawienia się w oddziale, takich jak gadżety dostępne dla każdego klienta (np. kieliszki, kubki, smycze, kalendarze), że już o przepysznych krówkach nie wspomnę. Wielu klientów zadowolonych jest także z naszych konkursów. Ostatni z nich – WYSYŁASZ, WYGRYWASZ – tak się Państwu spodobał, że na Waszą prośbę, wznawiany jest co miesiąc.

Warto wspomnieć, że udział w tym konkursie bierze każdy wykonany w naszej placówce przekaz. Cieszy Was także możliwość zaopatrzenia się w polską, bezpłatną prasę (GONIEC POLSKI) czy skorzystania z ofert polskich firm często zostawiających ulotki, wizytówki oraz ogłoszenia w naszych filiach. Ponadto w oddziałach możecie Państwo skorzystać z dodatkowych usług, takich jak możliwość ustalenia zlecenia stałego, przetłumaczenia dokumentów czy realizacji czeków.

Pani Joanna poruszyła dosyć trudną kwestię, czyli reklamacje. Niestety zdarzyło się, że środki, które przesyłała do Polski, zostały zablokowane. Mimo tak nieprzyjemnej sytuacji, pani Joanna bardzo chwali sobie współpracę z naszą firmą. Powodem takiego pozytywnego nastawienia klientki jest doświadczenie, jakie wyniosła z całej sytuacji: „nikt nie jest nieomylny, każdemu czasami zdaży się jakiś błąd. Podobało mi się przede wszystkim to, jak szybko cała sytuacja została rozwiązana. Złożyłam reklamację, a już następnego dnia wszystko było wyjaśnione”.

Z mojej strony dodam, że istotnie nasza firma może poszczycić się ekspresowym rozpatrywaniem reklamacji. Myślę, że to jeden z czynników, który buduje zaufanie naszych klientów. Pani Joanna twierdzi, że ani przez chwilę nie obawiała się, iż środki nie zostaną zwrócone na jej konto. Takie nastawienie klientów bardzo nas cieszy. Zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli, jednocześnie motywuje nas do dalszego rozwoju i zdwojenia naszych wysiłków, abyście byli jeszcze bardziej zadowoleni z naszych usług. Między innymi dlatego kładziemy tak duży nacisk na ochronę danych osobowych oraz politykę przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy.

Z niemałą satysfakcją przyjęłam do wiadomości, iż zadowoleni są Państwo z jakości naszej obsługi. Świetnie wyszkolony i sympatyczny personel to jedna z zalet firmy najczęściej przez klientów chwalona. Dzięki pracownikom infolinii, placówek, biura obsługi klienta, a także innych działów możliwe jest wykonywanie przekazów, wspomniane wcześniej szybkie rozpatrywanie reklamacji, ale też tworzenie nowych placówek, udzielanie wszelkich informacji czy wszelkiego rodzaju działania marketingowe.

Jako jedyna firma zajmująca się przesyłaniem pieniędzy, posiadamy w pełni polską obsługę, co gwarantuje Państwu komfort oraz przyjemność rozmowy w języku ojczystym. Pan Marek, który został naszym klientem zaledwie kilka tygodni temu podkreśla, iż nie miał żadnego problemu z uzyskaniem informacji w placówce, do której przyszedł się zarejestrować: „Nie czułem, że jestem zmuszony do natychmiastowego zarejestrowania się. Pani udzieliła mi szczegółowych informacji na temat rodzajów przekazów, dodawania nowych odbiorców do mojego konta klienta, a także o usługach dodatkowych. Dostałem nawet ulotkę ze wszystkimi informacjami i cenami! Najważniejsze jednak jest to, że za rejestrację nic nie zapłaciłem, nie musiałem mieć ze sobą sterty dokumentów, wystarczył jedynie dowód osobisty”. Zapytany o radę dla zainteresowanych naszymi usługami, pan Marek dodaje: „Wejdźcie, zapytajcie, rozwiejcie swoje wątpliwości. To nic nie kosztuje, nie musicie od razu się rejestrować, a z drugiej strony wszystkiego się dowiecie”.

Dzięki tak ogromnemu zainteresowaniu z Państwa strony, nasza firma ma możliwość sponsorowania oraz współorganizowania wielu imprez oraz festynów związanych z polską kulturą oraz propagujących polskie tradycje. Świetnym przykładem jest „BIM dla Polski – ryzyko i wyzwania”, Konferencja w Londynie, Oxford 10/10/10, koncert zespołu Lady Pank, Hip Hop Night, spektakl „Czerwony Kapturek” (oraz wiele innych).

Reasumując, istnieje całkiem sporo powodów, dla których warto korzystać z usług SAMYCH SWOICH. Świadczy o tym przede wszystkim liczba naszych klientów, których obecnie jest ponad 150 tysięcy. Na zakończenie, nieskromnie powtórzę za panią Halinką – my to jednak jesteśmy najlepsi!

Sami Swoi Przekazy Pieniezne

There are 5 comments for this article
  1. larwa iphone at 16:36

    Jednym z powodow dla ktorych warto wyjechac z Polski to zarobki, jest to oczywiste, druga sprawa to zalatwianie wielu rzeczy przez telefon czy internet, gdzie w Polsce to jeszcze era kamienia łupanego. Jednak to wszystko jest fajne na jakis czas, po kilku latach tesknota za krajem bierze górę i wrócic nie jest wstyd.

  2. Marek at 15:21

    Zastanawiam sie jak wysylaja ludzie pieniadze w malych miescinach w UK, mialem kolege ktory musial 5mil jezdzic rowerem by odwiedzic jakis sklep z polska zywnoscia i tym wyslac pieniadze do Polski. Wiem ze mozna innymi metodami, jednak sa tacy którym to na rękę. Transfery i genci sami swoi sa dostepne w wiekszych miastach, troche mniej ich na peryferiach.Moze pomyslicie o tym rowniez. Polacy sa jak mrówki- wszedzie nas pełno. Marek:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *