Przelew Live w 10 minut na konto – teraz tylko £7.90.

Przelew Live w 10 minut na konto – teraz tylko £7.90.

Już za kilka dni Wielkanoc, czas, kiedy na moment zwalniamy tempo i chcemy skupić się na tym co w życiu najważniejsze, czyli rodzinie. Dla nas Polaków na emigracji rodzina znaczy zazwyczaj jeszcze więcej, ponieważ często spędzamy z dala od najbliższych większą część roku.

Niestety nie wszystkim z nas dane jest przyjechać na święta do domu, żeby wspólnie z rodziną zasiąść do stołu i cieszyć się obecnością bliskich nam osób. Wtedy chcemy, aby ci, którzy są w Polsce mimo, że bez nas to jednak mogli cieszyć się tym wyjątkowym, radosnym okresem.

Bardzo dobrym sposobem na poprawienie humoru najbliższym w Polsce, jest wysyłka pieniędzy do domu. Jeszcze lepiej, kiedy są one na kontach naszej rodziny jak najszybciej, bo wtedy wiemy, że okres przedświąteczny będzie równie wesoły co same dni świąteczne.
Rozwiązaniem jest tutaj nasza najnowsza promocja 20 % taniej za przelew do Polski w 10 minut.

Przekaz w 10 minut do Polski

Dzięki zniżce, na konto złotówkowe w Polsce pieniądze w kwocie od 1000 funtów trafią do najbliższych w 10 minut od ich wysłania nie jak wcześniej za 9.99, a za 7.90 funtów. Zdecydowanym dodatkowym ułatwieniem jest to, że istnieją aż trzy sposoby na wykonanie tej transakcji.

Pieniądze można przelać za pomocą naszej strony internetowej www.PrzekazyPieniezne.com, albo dzwoniąc na infolinię. Transakcję wykonasz także w każdym z naszych 200 oddziałów i placówek partnerskich zlokalizowanych na terenie całej Wielkiej Brytanii.
Nie ma co więc czekać. Przelew być może i jest błyskawiczny jednak im szybciej podejmiemy decyzję o transakcji, tym szybciej nasi najbliżsi w Polsce ucieszą się na widok nowych złotówek na koncie.

There are 2 comments for this article
  1. UK 2sk at 20:45

    wysoki koszty utrzymania w anglii powoduja nie raz ze oszczedzam na zwyklych podstawowych sprawach. jednak jak trzeba wyslac cos rodzicom to nie ma zastanawiania sie ,gdy trzeba szybko to wysylam z wami tym ekspresowym jak jest za 7.90 to znacznie taniej > fajna proma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *