Sami Swoi Premium – przelewy do Polski dla biznesu

Sami Swoi Premium – przelewy do Polski dla biznesu

Brytyjska gospodarka jest jedną z najbardziej rozwiniętych w Unii Europejskiej, a po USA, Wyspy są największym inwestorem na świecie. To wszystko przyczynia się do tego, że założenie i prowadzenie firmy w Wielkiej Brytanii jest dużo prostsze niż w Polsce.Ty również postanowiłeś otworzyć tutaj własną firmę i wiedzie ci się coraz lepiej. Masz dzięki temu elastyczny czas pracy, samodzielność i wyższe dochody. Jeśli dodatkowo dokonujesz regularnych płatności międzynarodowych, to czas pomyśleć o naszej ofercie dla klientów biznesowych.

Sami Swoi Premium

U nas zrobisz przelew szybko i bezpiecznie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przekazach pieniężnych. Wykonaliśmy setki tysięcy transakcji obsługując dziesiątki tysięcy klientów.

Oferujemy konkurencyjne kursy walut, a także możliwość negocjacji kursu i wysokości opłat za transfer. Nie musisz płacić za rejestrację swojej firmy, ani za prowadzenie rachunku. Co więcej, przy 100 przelewach rocznie, możesz zaoszczędzić korzystając z Sami Swoi Premium nawet 1500 funtów na opłatach za przelew.

W ramach oferty dla klientów biznesowych, istnieje możliwość przekazów pieniężnych w różnych walutach, a także wybór rodzaju i sposobu płatności oraz odbioru pieniędzy.

Usługę Sami Swoi Premium stworzyliśmy, po latach doświadczenia z klientami indywidualnymi, aby sprostać oczekiwaniom tych prowadzących małe lub średnie przedsiębiorstwo w Wielkiej Brytanii.
Jeśli więc chcesz aby twoja firma stała się bardziej konkurencyjna na rynku europejskim, nasze 9 letnie doświadczenie na rynku, na pewno w tym pomoże. Dołącz do nas!

przele do Polski dla biznesu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *