100.000 klientów zaufało Sami Swoi!

 

W systemie Sami Swoi – PrzekazyPieniezne.com zarejestrowliśmy stutysięcznego klienta. To nie tylko miara sukcesu firmy, ale też wyraz zaufania, jakim obdarzają nas Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii.

100tys klientów Sami Swoi

Ewa Jakubczyk, rejestrując się w bazie klientów Sami Swoi – PrzekazyPieniezne.com w punkcie agencyjnym Eastleigh Delicatessen w Eastleigh, nie mogła ukryć zaskoczenia, gdy oznajmiono jej, że jest stutysięcznym klientem firmy. Pojawiła się symboliczna lampka szampana, upominki i gratulacje od zarządu.

 

– Współpracuję z siecią od czterech tygodni i jestem pod wrażeniem dbałości o klienta – mówi Krzysztof Machnowski, właściciel Eastleigh Delicatessen. – Nie chodzi wyłącznie o sam fakt rejestracji stutysięcznego klienta, ale o codzienne podejście do osób, które korzystają z usług firmy. Sami Swoi nie ograniczają się jedynie do technicznego transferu pieniędzy, ale zawsze mają coś w zanadrzu. Moi klienci bardzo to doceniają.

Idea działania sieci Sami Swoi polega na wzajemnym zaufaniu pomiędzy klientami a firmą, której powierzają swoje ciężko zarobione pieniądze. Przez ponad 9 lat działalności systematycznie poszerzany jest wachlarz usług – można wybierać pomiędzy pójściem do jednej z ponad 200 placówek w Wielkiej Brytanii, wydaniem dyspozycji telefonicznie bądź przesłaniem pieniędzy za pośrednictwem internetu (www.przekazypieniezne.com). Każda z tych metod gwarantuje 100 proc. bezpieczeństwa. System internetowy zaprojektowany został w oparciu o najnowsze certyfikowane technologie zabezpieczeń. Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa transakcji jest posiadanie przez firmę status instytucji finansowej z pełną autoryzacja Financial Conduct Authority (FCA).

Ponadto bardzo ważny jest konkurencyjny kurs funta, który pozwala na maksymalną oszczędność przy tego typu operacjach i niskie koszty przekazu.

Wszystko to doceniają nie tylko sami klienci czy właściciele współpracujących punktów agencyjnych, ale także eksperci z branży. Firma ma na swoim koncie m.in. tytuł „Best Money Transfer Company for Eastern Europe 2011”, przyznawany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Sieci Przekazów Pieniężnych.

W ten sposób wspólnie tworzy się największa polska sieć przekazów pieniężnych w UK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *